اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، مسعود سلطانی فر روز شنبه در جمع اصحاب رسانه افزود: با وجود محدودیت های منابع، بر اساس اولویت بندی های انجام شده برای تکمیل و بهره برداری پروژ ه های نیمه تمام ورزشی اقدام شده است.
وی مدیریت زمان برای بهره برداری از پروژه های نیمه تمام در اسرع وقت را مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت: برخی پروژه های بزرگ اولویت دار از جمله 11 سالن 6 هزار نفره، 2 پیست دوچرخه سواری، 30 استادیوم پنج هزار نفری و غیره وجود دارد که عملیات اجرایی آنها بین 10 تا 15 سال قبل آغاز شده و تلاش می شود در دولت دوازدهم این پروژه ها به بهره برداری برسد.
وزیر ورزش و جوانان، پیست دوچرخه سواری کرمان را یکی از پروژ ه های نیمه تمام تکمیل شده دانست و ادامه داد: تلاش می شود تا پایان فعالیت دولت دوازدهم و با توجه به پیش رو بودن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، تعداد قابل توجهی از پروژه های نیمه تمام ورزشی را تکمیل کرده و به مرحله بهره برداری برسانیم.
وزیر ورزش و جوانان در سفر یک روزه به استان کرمان، پیست دوچرخه سواری خاتم الانبیا (ص) و زورخانه بین المللی شهید ورزشکار مدافع حرم غلامرضا لنگری زاده را افتتاح کرد وی پس از حضور در ستاد ساماندهی امور جوانان استان کرمان، به منظور افتتاح طرح های عمرانی به شهرستان رفسنجان سفر کرده است.
3029/7440
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.