اخبار مرتبط

به گزارش روز شنبه روابط عمومی استانداری، محمد جواد فدائی در نشست روز گذشته خود با رییس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) با اشاره به اینکه استان کرمان نقش مهمی در بخش معدن کشور دارد از رییس هیات عامل ایمیدرو تقاضا کرد نسبت به رفع موانع طرح‌های توسعه صنایع معدنی اهتمام ورزد.
براساس این گزارش ، جمشید ملارحمان، رییس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) هم در این نشست از لزوم شناسایی موانع اصلی توسعه صنایع پایین دستی بخش معدن سخن گفت.
ملا رحمان با اشاره به اینکه استان کرمان یکی از قطب‌های مهم معدنی و صنایع معدنی در کشور است برای رفع موانع موجود قول همکاری داد.
بررسی وضعیت طرح کنسانتره تیتانیوم کهنوج و کند شدن روند اجرای این طرح یکی از مباحث مهم این نشست بود که ملا رحمان در این زمینه وعده داد که به زودی اقدامات فنی طرح سرعت گیرد.
دکتر حسین امیری نماینده زرند و کوهبنان و رییس مجمع نمایندگان استان و شهباز حسن‌پور نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس هم در این نشست برای همکاری با ایمیدرو در زمینه رفع موانع قانونی حمایت از طرح‌های پایین دستی بخش معدن اعلام آمادگی کردند.
در این نشست همچنین وضعیت فعالیت و توسعه واحدهای معدنی صنعتی زرند و سیرجان هم بررسی شد و ملا رحمان درباره هر کدام توضیحات و راهکارهایی را ارائه کرد.
5054
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.