اخبار مرتبط

در این گزارش آمده است، به مناسبت هفته بسیج پویش مردمی بسیجی ام درشهرستان رابر راه اندازی شد.
همزمان با اعمال تحریم های جدید آمریکا علیه بسیج، کابران فضای مجازی، مسئولان، ائمه جمعه و جماعات، هیات امنا، بسیجیان، دانش آموزان و مردم شهرستان رابر با پیوستن به پویش مردمی بسیجی ام که شعار آن لبیک یا خامنه ای است با انتشار مطالبی از این سازمان مردمی حمایت کردند.
هموطنان برای شرکت در این پویش کلیپ ها، عکس‌ها و دلنوشته‌های، شعرهای خود درباره بسیج، جهاد و مجاهدت را در فضای مجازی به نمایش گذاشتند.
پویش مردمی بسیجی ام به همت بسیج رسانه شهرستان رابر همزمان با آغاز هفته بسیج و هفته وحدت آغاز شد.
در این اقدام خود‌جوش، پویش مردمی بسیجی‌ ام در حمایت از بسیج و لبیک به فرمایشات امام خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، تعداد زیادی از مسئولان و مردم در آن عضو شدند.
ما بسیجیان اعلام می‌کنیم تا آخرین قطره خون و آخرین فشنگ سلاح و قلم خود پای آرمان‌های انقلاب اسلامی، امام خمینی رحمه‌الله‌علیه و امام خامنه‌ای مدظله‌العالی خواهیم ایستاد.
در این راه سعی خواهیم کرد بر مفاهیم بنیادین یک بسیجی تکیه کرده و با این مفاهیم غنی و استوار در جهت تربیت، آموزش و ارتقای جوانان و نوجوانان تأثیرگذار باشیم.
در پویش مردمی من بسیجی‌ام سعی شده بدون در نظر گرفتن تفاوت‌های قومی و زبانی و حتی جناح‌بندی‌های سیاسی حداکثر افراد جامعه دربرگرفته شود و علاقه‌مندان می‌توانند به این پویش بپیوندند.
7420
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.