اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، آیین گشایش هفدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب کرمان و چهارمین نمایشگاه مطبوعات و رسانه های استان با حضور مشاور عالی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان، محمدرضا پور ابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان برگزار شد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان در این آیین گفت: 344 ناشر از سراسر کشور در هفدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان کرمان با 50 هزار عنوان کتاب حضور دارند.
محمدرضا علیزاده افزود: مجموعه برنامه های نقد ادبی، معرفی کتاب، جشن امضا و رونمایی از کتاب های مختلف از جمله برنامه های تدارک دیده شده این نمایشگاه بشمار می رود.
وی تصریح کرد: نمایشگاه کتاب صرفا محلی برای عرضه و فروش کتاب نیست، بلکه تلاش می شود تا برنامه های مختلف و مفرح با همکاری دستگاه های ذیربط اجرا شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان اظهار داشت: 650 میلیون تومان بن در نمایشگاه کتاب توزیع می شود و ناشران نیز با تخفیف حداقل 10 درصد کتاب های خود را عرضه می کنند.
وی با اشاره به برگزاری کنگره 6 هزار و 500 شهید استان کرمان افزود: بخش جنبی دفاع مقدس در رابطه با برگزاری این کنگره در نمایشگاه فعالیت دارد.
علیزاده اظهار داشت: همچنین با همکاری فرمانداران برای حضور کاروانهای فرهنگی از شهرستان ها برای بازدید نمایشگاه کتاب برنامه ریزی شده است.
وی گفت: همزمان با نمایشگاه بزرگ کتاب کرمان، چهارمین نمایشگاه مطبوعات و رسانه های نیز با 50 غرفه برپا شده است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان تاکید کرد: برگزاری جلسه نقد و بررسی، کارگاه های آموزش خبرنگاری حرفه ای نیز در نمایشگاه برگزار می شود.
وی افزود: آیین اختتامیه جشنواره مطبوعات و رسانه های استان 24 آبان با اعلام نفرات منتخب و برتر برگزار می شود.
هفدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب کرمان و چهارمین نمایشگاه مطبوعات و رسانه های استان از 19 تا 24 آبان در محل مجتمع نمایشگاهی جنوبشرق برپا است.
مجتمع نمایشگاهی جنوبشرق کرمان در بزگراه کرمان - باغین قرار دارد.
3029/7437
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.