اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، محمدجواد فدایی روز چهارشنبه در همایش استانی ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی آیینی مهم است و باید بلوغ جمهوری اسلامی ایران را در ایام نشان داد افزود: وظیفه ما در شرایط موجود که تشدید تحریم ها، جنگ اقتصادی و فروپاشی نظام مورد هدف دشمن است بیشتر می شود.
وی با اشاره به اینکه با اجرای برنامه ها در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی می خواهیم امیدبخشی و انگیزه را برای کار و تلاش بیشتر به جامعه تزریق کنیم اظهار داشت: یک گروه از افراد جامعه کسانی هستند که با اعتقادات خود در همه عرصه های نظام حضور فعال داشته و دارند و برنامه های ما چیزی به اعتقادات آن ها اضافه نمی کند بلکه به علم آن ها اضافه می شود و اکثریت جامعه این گروه هستند.
سرپرست استانداری کرمان با اشاره به اینکه گروه دوم افرادی هستند که هر چه دشمن بگوید روی آن ها تاثیری ندارد که گروه اندکی هستند گفت: گروه سوم کسانی هستند که بین گروه دوم و اول که ابهام و تردید دارند و باید مورد توجه قرار گیرند.
فدائی گفت: دستاوردهای این نظام را می توان با کشورهای هم تراز برای مخاطبین در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مقایسه کرد.
3029/9895
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.