اخبار مرتبط

به گزارش روز شنبه روابط عمومی دادگستری استان کرمان، دادخدا سالاری افزود: ضربه به باندهای کلان و اصلی قاچاق مواد مخدر مورد تاکید دستگاه قضایی است.
وی اظهار داشت: سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات استان پس از انجام یکسری اقدامات منسجم اطلاعاتی و رصدهای شبانه روزی موفق شدند 2 باند فعال قاچاق مواد مخدر را که از مرزهای شرقی کشور وارد کشور شده بودند را مورد ضربه قرار داده و مانع عبور مواد مخدر و توزیع آن در کشور شوند.
وی اعلام کرد: طی 2 عملیات مجزا طی چند روز گذشته در مجموع بیش از یک تن تریاک، 128کیلوگرم هروئین، 293 کیلوگرم مواد مخدر از نوع حشیش به همراه مقادیری سلاح و مهمات و چند دستگاه خودرو از قاچاقچیان کشف و ضبط شده است.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز کرمان با اشاره به اینکه این استان در خط مقدم مبارزه با مواد مخدر قرار دارد افزود: طی رصد اطلاعاتی مشخص شد، قاچاقچیان قصد انتقال این محموله سنگین مواد مخدر را از پهنای جغرافیایی این استان به سایر استان های عمقی کشور از جمله اصفهان، تهران و خارج از کشور را داشتند که با هوشیاری ماموران اداره کل اطلاعات استان کرمان عملیات انتقال مواد مخدر آنان ناکام ماند.
3029/9895
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.