اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام اسماعیل شامحمدی در خطبه های نمازجمعه این هفته قصرشیرین افزود: در طرح جدید آمریکا صحبت از فشارهاست که مردم را از نظام دور و دلسرد کنند و بین مردم و نظام اسلامی فاصله بیندازند.
وی اظهارداشت: زمانی که آمریکایی ها از برجام خارج شدند ، تهدیدهای خود را علیه جمهوری اسلامی افزایش دادند و به دنبال اجماع جهانی برای اعمال تحریم های بیشتر علیه ایران هستند تا صادرات نفت ایران را به صفر برسانند ضمن اینکه حمایت از نارامی های اخیر کشورمان را نیز به شدت در دستور کار خود قرار داده اند.
خطیب جمعه موقت قصرشیرین گفت: آمریکایی ها سعی می کنند با فشارهای روانی بر کشور ، پایه های قدرت حمهوری اسلامی را تضعیف کنند اما ملت و مسئولان ایران اسلامی هوشیار هستند و می دانند که آمریکایی ها از هیچ توطئه ای علیه نظام دست بر نمی دارند.
حجت الاسلام شامحمدی ، گفت: رئیس جمهوری ایران اسلامی به این ادعای آمریکایی ها که قصد به صفر رساندن صادرات نفت ایران را دارند ، پاسخ درستی داد و ثابت کرد اگر آنها بخواهند شیطنت کنند ، تنگه هرمز را بروی آنها می بندیم و این نشان داد ما توانایی قدرت همراه با عقلانیت را داریم.
وی اضافه کرد که ملت ایران برجام را هیچگاه فراموش نمی کنند با توجه به اینکه آژانس بین المللی انرژی اتمی تمام فعالیت های ما را تایید کرده است ، سئوال ملت ایران از آمریکایی ها این است که چرا از برجام خاج شدید و به تعهدات خود عمل نکردید.
امام جمعه موقت قصرشیرین افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی بارها گفتند آمریکایی ها مورد اعتماد نیستند و عهد شکن هستند و دیدیم به وعده خود عمل نکردند و هدف آن ها افزایش تهدیدها و جنگ روانی علیه کشورمان است.
7079/3012/8066
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.