اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا ، مجید یزدان پناه چهارشنبه شب در مراسم تجلیل از مدیران فرهنگی رسانه‌های مکتوب استان ، ضمن تبریک روز خبرنگار به سابقه‌ی روزنامه‌ نگاری در کرمانشاه پرداخت و افزود: مایه‌ی فخر است که نسل‌های مدیران مسئول مطبوعات تأثیرگذار استان، عمدتاً از نهاد تعلیم و تربیت برخاسته و همچون نقش بی‌بدیل‌شان در آموزش و پرورش، در عرصه اطلاع‌ رسانی این استان مهم تاریخی، نقش‌آفرینی کرده‌اند.
در ادامه‌ این نشست کامران سعادت مدیر مسئول روزنامه 'باختر' و پیشکسوت مدیران رسانه در کرمانشاه ضمن ذکر خاطراتی از کار در روزنامه، پیشنهاد کرد آموزش و پرورش با توجه به پتانسیل‌های ویژه‌ای که در اختیار دارد، به تألیف آثاری هم‌ سو با تاریخ آموزش و پرورش و نقش مؤثر آن در کرمانشاه بپردازد.
حسنعلی مهدوی مدیر هفته ‌نامه 'غرب' نیز با اشاره به فضای غیرشفاف رسانه‌های مجازی، خواستار سامان‌دهی به این فضا در استان شد و با اشاره به مصادیقی از مدیران استان خواست با نگاهی حرفه‌ای، بین یک رسانه‌ای با شناسنامه و گرداننده‌ی کانال‌های سطحی، ضعیف و غیرحرفه‌ای تلگرامی فرق اساسی قائل شوند.
مدیرمسؤول روزنامه 'نقد حال' هم در این نشست با ارائه پیشنهادهایی از آموزش و پرورش استان خواست که از پتانسیل نشریات مطرح کرمانشاه استفاده نماید.
غلامرضا نوری علاء همچنین گفت: مدیران فرهنگی رسانه‌ها توقع دارند تدبیری اندیشیده شود تا رسانه‌های مکتوبشان در مدارس و ادارات آموزش و پرورش به شکلی سیستماتیک ورود داده شود.
علی مولوی مدیر خبرگزاری ایرنا در استان کرمانشاه، فریدون معتمدیان رییس خانه مطبوعات کرمانشاه و مدیرمسئول هفته‌ نامه 'بیستون'، سید وحید حسینی مدیرمسئول هفته‌نامه 'پویان غرب'، جلیل آهنگرنژاد مدیرمسئول هفته‌نامه 'صدای آزادی' و فرزاد سهیلی مدیرمسئول نشریه 'رازآور' نیز در این نشست رسانه‌ای به ارائه نظرات پرداختند.
در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از مدیران فرهنگی رسانه‌های مکتوب در کرمانشاه تجلیل به عمل آمد.
17 مرداد سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) روز خبرنگار نامگذاری شده است.
شهید صارمی سال 1347 در شهر بروجرد چشم به جهان گشود و 17 مرداد 1377 همراه با دیپلمات های ایرانی به دست گروه طالبان در شهر مزارشریف مرکز استان بلخ در شمال افغانستان به شهادت رسید.
8066
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.