اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، در مراسم اختتامیه جشنواره مداد قرمز که روز سه شنبه در تالار ایوان شمس تهران برگزار شد، الماسی رتبه برتر بخش مصاحبه با موضوع زلزله کرمانشاه را از آن خود کرد.
دیگر نماینده ایرنا در بین برگزیدگان این جشنواره مرتضی امین الرعایایی از مرکز نیشابور بود که در بخش عکس شایسته تقدیر شناخته شد.
استان کرمانشاه یک نماینده دیگر هم داشت؛ فاطمه کمانی از خبرگزاری ایسنا که رتبه برتر گزارش در بخش ویژه زلزله کرمانشاه را کسب کرد.
اسماعیل رمضانی، مدیرکل روابط ‌عمومی و ارتباطات مردمی جمعیت هلال‌احمر در اختتامیه جشنواره مداد قرمز گفت: 400 نفر با ارسال بیش از 2 هزار اثر در جشنواره مداد قرمز شرکت کردند.
به گفته وی ، پذیرش و داوری آثار توسط اساتید برتر روزنامه نگاری کشور صورت گرفته است.
در این مراسم از خانواده خبرنگار مرحوم رضا مقدسی و خانواده مهدی شادمانی، خبرنگار همشهری که در بستر بیماری است، با حضور عادل فردوسی ‌پور، تهیه کننده و مجری برنامه تلویزیونی 90 و سید احسان قاضی‌ زاده هاشمی، نماینده کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تقدیر شد.
علی اصغر پیوندی رئیس سازمان هلال احمر، مرتضی سلیمی رئیس سازمان امداد و نجات و شهاب‌الدین صابونچی رئیس سازمان جوانان هلال احمر و جمعی از اساتید روزنامه نگاری و مجریان تلویزیونی در این مراسم حاضر بودند.
8066
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.