اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، پریسا محمدی روز پنجشنبه در شانزدهمین نشست تخصصی شعر و موسیقی انجمن ادبی 'فردا' و چهارمین 'کارگاه تخصصی تصنیف و ترانه' با اشاره به نامگذاری امسال به نام حمایت از کالای ایرانی از سوی رهبر معظم انقلاب افزود: حمایت از کالای ایرانی علاوه بر خرید تولیدات مادی، تولیدات فرهنگی هنری ایرانی نیز هست که بنا بر تاکید مقام معظم رهبری حمایت از این تولیدات نیز برهمگان واجب است.
وی با بیان اینکه دستگاه های متولی از جمله فرهنگ و ارشاد اسلامی وظیفه حمایت از اهالی ادب، فرهنگ و هنر را دارند از مردم نیز خواست با خرید تولیدات فرهنگی ایرانی از فعالان این حوزه حمایت کنند.
محمدی، همچنین با قدردانی از فعالیت فرهنگی بانوان کرمانشاهی گفت: شاهد وجود استعدادهای فرهنگی هنری فراوانی در کرمانشاه هستیم و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در راستای رفع مشکلات این قشر تلاش می کند.
او با بیان اینکه فعالیت های فرهنگی هنری همه اقشار مورد حمایت این اداره کل قرار می گیرد، گفت: تمام تلاش ما رفع مشکلات اهالی فرهنگ و هنر و حمایت از فعالیت های آنان در چارچوب قوانین است.
او همچنین از فعالان حوزه فرهنگ و هنر خواست به مقوله آموزش و پژوهش نیز توجه بیشتری داشته باشند.
در ادامه این نشست، استاد فرشید یوسفی، پیشکسوت ادب و فرهنگ کرمانشاه نیز بر لزوم آشنایی شاعران و هنرمندان جوان با پیشکسوتان فرهنگ و هنر و ادب استان تاکید کرد.
این نشست تخصصی با اجرای چند برنامه فرهنگی و هنری از سوی حاضران پایان یافت.
3033/8066
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.