به گزارش ایرنا؛ سرهنگ محمدرضا آمویی روز سه شنبه در جمع خبرنگاران در تشریح این واقعه اظهار کرد: حدود ساعت 22 شب گذشته (دوشنبه) یک فقره تیراندازی به پلیس گزارش شد که پس از حضور ماموران مشخص گردید داماد خانواده به همراه برادرش به درب منزل پدرهمسر خود مراجعه و به وسیله اسلحه کلاشینکوفی که به همراه داشته اقدام به تیراندازی می کند.
وی ادامه داد: پس از بالا گرفتن درگیری، همسایه پدرهمسر قاتل به قصد میانجیگیری وارد عمل می شود که متاسفانه با اصابت گلوله در همان محل تیراندازی جان خود را از دست می دهد.
سرهنگ آمویی اظهار کرد: در این تیراندازی همچنین پنج نفر از اعضای خانواده همسر فرد مهاجم زخمی می شوند که یکی از آن ها که خانمی 57 ساله بوده و از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود در بیمارستان فوت می کند.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه یادآوری کرد: پس از تیراندازی و قبل از حضور ماموران، افراد ضارب موفق به فرار می شوند که تلاش و جستجو برای دستگیری آن ها ادامه دارد.
وی ادامه داد: از محل تیراندازی هشت عدد پوکه گلوله سلاح کلاشینکوف کشف و 2 دستگاه خودروی زانتیا و پی کی متعلق به خانواده عاملین تیراندازی نیز توقیف شد.
سرهنگ آمویی یادآوری کرد: از منزل ضاربین یک قبضه اسلحه 'ام یک' و یک قبضه اسله پران نیز کشف شد.
شهر کرمانشاه مرکز استان یک میلیون نفر از جمعیت 2میلیونی استان را در خود جای داده است.
7458/3033
انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.