اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار منوچهر امان اللهی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: 209 کیلوگرم از مواد مخدر کشف شده شامل تریاک و 55 کیلوگرم نیز شامل حشیش می شود.
وی با بیان اینکه چهار دستگاه خودرو در این راستا توقیف شده است، افزود: هفت نفر قاچاقچی نیز دستگیر و تحقیق و بازجویی از آن ها ادامه دارد.
سردار امان اللهی با اشاره به فعالیت این باندهای قاچاق در سه استان کشور، یادآوری کرد: همدستان آن ها شناسایی و تلاش برای دستگیری آن ها ادامه دارد.
فرمانده انتظامی کرمانشاه با اشاره به اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون 285 کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان کشف شده است، گفت: این مقدار کشفیات نسبت به مدت مشابه سال قبل که حدود 10 کیلوگرم بود نزدیک به سه هزار برابر رشد نشان می دهد.
وی، پاکسازی نقاط آلوده، برخورد با خرده فروشان مواد مخدر و رصد قاچاقچیان حرفه ای و شناسایی و دستگیری آن ها را از اولویت های پلیس کرمانشاه در سال جاری عنوان کرد.
سردار امان اللهی در پایان با قدردانی از همکاری خوب مردم با پلیس، گفت: همشهریان در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت باند و یا خرده فروشان موادمخدر می توانند مراتب را با شماره 128 پلیس مبارزه با مواد مخدر در میان بگذارند.
7458/8066
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.