اخبار مرتبط

مرادحاصل مرادی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به رشد 36 درصدی سهم بنزین سوپر مصرفی در منطقه افزود: در یک سال گذشته با استقبال شهروندان سهم بنزین سوپر مصرفی در کرمانشاه به 12 میلیون لیتر رسید.
به گفته وی، توزیع بنزین معمولی در استان کرمانشاه 500 میلیون لیتر بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن 9 درصد افزایش داشته است.
او میزان مصرف نفت سفید استان کرمانشاه در سال 96 را 148 میلیون لیتر عنوان و تصریح کرد: این رقم نسبت به سال پیش از آن حدود 12 درصد کاهش داشته است.
مرادی با تاکید براینکه حدود 632 میلیون لیتر نفت‌ کوره در استان مصرف شده که نسبت به مدت مشابه سال 95 کاهش هشت درصدی را نشان می‌دهد، گفت: مصرف این فرآورده نفتی در همین بازده زمانی نسبت به سایر فرآورده‌ها و کنترل مصرف آن، گام بسیار موثری در بهینه سازی مصرف سوخت استان محسوب می‌شود.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی کرمانشاه به مصرف 755 میلیون لیتر فرآورده نفت‌ گاز در سال 96 در این منطقه اشاره کرد و گفت: این میزان مصرف فرآورده نفتی در مقایسه با مدت مشابه سال 95 افزایش پنج درصدی دارد.
مرادی، همچنین از افزایش مصرف سی ان جی در سال گذشته خبر داد و افزود: 183 میلیون کیلوگرم گاز سی ان جی مصرف شد که رشدی هفت درصدی را نسبت به مدت مشابه سال 95 نشان می دهد.
به گفته وی، افزایش حدود 12 میلیون کیلوگرم مصرف سی ان جی در سال 96 نسبت به سال 95 موجب صرفه جویی معادل 16 میلیون لیتر بنزین شده است.
استان کرمانشاه 2 میلیون نفر جمعیت دارد که در 2 هزار و 600 روستا و 32 شهر سکونت دارند.
هم اکنون 76 جایگاه فعال گاز سی ان جی (CNG) در استان کرمانشاه وجود دارد
3033/8066
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.