اخبار مرتبط

فرامرز شوهانی روز چهارشنبه در حاشیه بازدید از روند اجرای طرح های آبرسانی به روستاهای گیلانغرب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مجتمع آبرسانی دهستان چله از 93 درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است که با بهره برداری از این طرح ، 32 روستای این منطقه از نعمت آب آشامیدنی سالم و بهداشتی بهره مند می شوند.
وی اظهار داشت: عملیات اجرایی تعویض و بهسازی خط انتقال مجتمع آب آشامیدنی دهستان ویژنان با پیمانکاری قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه، از 50 درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است که این طرح نیز در یک ماه آینده تکمیل و به بهره برداری می رسد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی کرمانشاه اضافه کرد که با بهره برداری از این طرح ، مشکل کمبود آب آشامیدنی پنج روستای دهستان ویژنان گیلانغرب رفع می شود.
سرپرست فرمانداری گیلانغرب نیز گفت: از محل اعتبارات ماده 12 مدیریت بحران ، بالغ بر 160 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای تاسیسات آبرسانی ، تامین منابع آب ، پکیج تصفیه خانه ، بازسازی شبکه های فرسوده در دهستانهای دیره، ویژنان، حومه ، حیدریه و گواور از توابع این شهرستان اختصاص یافته است.
کوروش محمودیان ، ابراز امیدواری کرد با تدبیر و اهتمام مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه ، این اعتبار به موقع جذب شود تا با اجرای کامل طرح ها بتوان مشکل آب آشامیدنی بسیاری از روستاهای گیلانغرب را رفع کرد.
گیلانغرب با بیش از 72 هزار تن جمعیت در غرب کرمانشاه ، متشکل از 2 بخش گواور و مرکزی، 2 شهر گیلانغرب و سرمست (مرکز بخش گواور) ، 6 دهستان و 207 روستاست که هم اکنون 197 روستای آن دارای سکنه است.
7079/7398/8066
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.