اخبار مرتبط

اسدالله رازانی روز پنجشنبه و در حاشیه مراسم تشییع پیکر 34 شهید گمنام دوران دفاع مقدس در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: دفاع از انقلاب و مرزهای کشور راه مقدسی بود که این شهدا انتخاب و در این راه نیز جان پاکشان را فدا کردند.
وی ادامه داد: زمانی که بسیاری از کشورهای جهان متحد شده بودند تا انقلاب اسلامی را از حرکت باز دارند، شهدای سرافراز ما بودند که بدون هیچ ادعایی به میدان رفته و مردانه در مقابل دشمنان سینه سپر کردند.
رازانی تاکید کرد: بزرگداشت و گرامیداشت یاد و خاطره این شهدا وظیفه تک تک مسئولان و مردم است چرا که امروز اگر در موضع قدرت و عزتمندی ایستاده ایم به برکت خون شهداست.
استاندار کرمانشاه در ادامه حضور مردم در مراسم تشییع پیکر مطهر شهدا را دارای پیام و مفهوم برای دشمنان انقلاب و اسلام دانست و افزود: مردم قدرشناس کرمانشاه با این حضور خود بار دیگر به دشمنان ثابت کردند که انقلاب ما زنده و راه شهیدان همواره ادامه خواهد داشت.
وی گفت: حضور پرشور مردم این پیام را به بدخواهان انقلاب و اسلام می رساند که آن ها اگر لازم باشد برای حفظ مرزها در داخل آماده هستند و اگر هم لازم باشد به فراسوی مرزها می روند و با تمام وجود از اسلام و انقلاب حراست می کنند.
رازانی در پایان گفت: شهدای مدافع حرم ما بهترین سند برای در صحنه بودن مردم در راستای دفاع از ارزش ها و انقلاب و همچنین پیروی از ولایت فقیه هستند و تا چنین پاسدارانی داریم دشمن هرگز نمی تواند کوچکترین خدشه ای به انقلاب و نظام وارد کند.
مراسم تشییع پیکر مطهر 34 شهید گمنام دوران دفاع مقدس در کرمانشاه صبح امروز (9 شهریور) از میدان آیت الله کاشانی به سمت مسجد جامع با حضور گسترده اقشار مختلف مردم، مسئولان و خانواده های شهدا برگزار شد.
پیکر مطهر شهدای گمنام دوران دفاع مقدس که به تازگی در مناطق نفت شهر، سومار و قصرشیرین استان کرمانشاه تفحص شده اند، برای شناسایی و تحویل به خانواده هایشان به تهران فرستاده شدند.
استان کرمانشاه در دوران دفاع مقدس و پس از آن حدود 10 هزار شهید را تقدیم اسلام و انقلاب کرده است.
8066/7458 خبرنگار:مسعود اسماعیلی ** انتشاردهنده:علی مولوی
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.