اخبار مرتبط

فضل الله رنجبر روز سه شنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: طبق قانون انتخابات، هیات نظارت بر انتخابات استان پس از ارجاع نتیجه به آن هیات از سوی هیات اجرایی، 15 روز فرصت دارد تا در خصوص آن اعلام نظر کند.
وی ادامه داد: هیات نظارت بر انتخابات استان کرمانشاه نیز در حال استفاده از این فرصت قانونی خود برای گرفتن بهترین تصمیم مطابق با قانون است.
رنجبر ادامه داد: تمام تلاش هیات های نظارت و اجرایی، صیانت از آراء مردم و جلوگیری از تضییخ حقوق نامزدهای انتخابات شورای اسلامی شهر کرمانشاه است.
فرماندار کرمانشاه همچنین در خصوص برخی شایعات مطرح شده در فضای مجازی مبنی بر اعلام نتایج و یا باطل شدن نتیجه انتخابات نیز گفت: بهتر است در چنین مسائلی که به هیچ عنوان صحت ندارد ورود پیدا نکنیم و اجازه دهیم تا هیات نظارت کار خود را دنبال کند.
وی خاطرنشان کرد: بهتر است مردم و نامزدهای انتخابات و هواداران آن ها به شایعات توجه نکنند و منتظر اعلام نتایج نهایی از سوی مراجع قانونی باشند.
شورای اسلامی شهر کرمانشاه دارای 11 عضو اصلی و هفت عضو علل البدل می باشد.
گزارش رویدادهای خبری به همراه گزارش تصویری آن ها و اخبار متنوع دیگر، هر روز بر روی سایت ایرنا استان کرمانشاه ttp://www.irna.ir/kermanshah و کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام به آدرس irnakermanshah@ منتشر خواهد شد.
8066/7458 خبرنگار:مسعود اسماعیلی ** انتشاردهنده:علی مولوی
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.