اخبار مرتبط

پرویز نیما روز سه شنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: از سال 92 به بعد بازرسی های هدف دار در جهت تامین و حفظ سلامتی کارگران بیشتر شد و خوشبختانه شاهد آسیب های کمتری نیز در این زمینه بودیم.
وی در ادامه و با بیان اینکه سال گذشته نزدیک به 300 مورد حادثه برای کارگران استان در محیط کار رخ داده، گفت: بیش از 50 درصد این حوادث مربوط به فعالیت های عمرانی بوده است.
نیما یادآوری کرد: در طول چهار سال گذشته (92 تا 95) در مجموع بیش از 48 هزار مورد بازرسی از کارخانه ها، صنایع و محیط های کارگاهی استان صورت گرفت.
رئیس اداره بازرسی اداره کل تعاون، کار ور فاه اجتماعی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: در این مدت همچنین بیش از 40 هزار نفر - ساعت آموزش در خصوص قوانین کار و رعایت موارد ایمنی به کارگران و کارفرمایان ارائه شده است.
وی در ادامه فعالیت در معادن را یکی از موارد پرخطر برای کارگران ذکر کرد و گفت: هم اکنون 113 معدن فعال در سطح استان وجود دارد.
نیما در پایان اظهار کرد: طی چهار سال اخیر چندین آئین نامه مناسب در زمینه تایید صلاحیت ایمنی پیمانکاران و مسئولان ایمنی کارگاه‌ها نیز به تصویب رسیده است.
960 واحد صنعتی دارای پروانه بهره برداری در استان کرمانشاه وجود دارد که زمینه اشتغال بیش از 28 هزار نفر را فراهم کرده اند.
گزارش رویدادهای خبری به همراه گزارش تصویری آن ها و اخبار متنوع دیگر، هر روز بر روی سایت ایرنا استان کرمانشاه ttp://www.irna.ir/kermanshah و کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام به آدرس irnakermanshah@ منتشر خواهد شد.
8066/7458 خبرنگار:مسعود اسماعیلی ** انتشاردهنده:علی مولوی
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.