اخبار مرتبط

محمدحسین محبی روز دوشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: آمار کشتی گیران بیمه شده استان کرمانشاه در پایان سال گذشته و در مقایسه با سال 94 که هفت هزار و 327 ورزشکار بوده حدود 11.5 درصد رشد نشان می دهد.
وی خاطرنشان کرد: هیات کشتی کرمانشاه از لحاظ تعداد ورزشکاران بیمه شده در بین 48 هیات ورزشی استان رتبه دوم را به خود اختصاص داده است.
محبی در ادامه از کسب 95 مدال رنگارنگ توسط کشتی گیران کرمانشاهی در سال گذشته خبر داد و گفت: 91 مدال از این تعداد در مسابقات کشوری و چهار مدال نیز در مسابقات جهانی کسب شده است.
رئیس هیات کشتی کرمانشاه ادامه داد: در بخش مدال های جهانی کسب شده رتبه پنجم و در بخش مدال های کشوری نیز رتبه چهارم را در بین 48 هیات ورزشی استان کسب کرده ایم.
وی تصریح کرد: همچنین تیم های کشتی کرمانشاه در سال گذشته 11 مقام اول تا سوم در مسابقات کشوری و منطقه ای کسب کرده اند که هفت مورد مقام قهرمانی بوده، 2 عنوان مقام نایب قهرمانی و 2 عنوان نیز مقام سومی بوده است.
محبی خاطرنشان کرد: با مقایسه رتبه های کسب شده توسط تیم های کشتی کرمانشاه در سال های 95 و 94 خوشبختانه شاهد رشد 57 درصدی کسب مقام ها بوده ایم.
وی در پایان اظهار کرد: هیات کشتی کرمانشاه در کسب مقام های قهرمانی در بین هیات های ورزشی استان رتبه اول، در کسب مقام نایب قهرمانی رتبه هفتم و در کسب مقام سوم نیز رتبه هشتم را به خود اختصاص داده است.
گزارش رویدادهای خبری به همراه گزارش تصویری آن ها و اخبار متنوع دیگر، هر روز بر روی سایت ایرنا استان کرمانشاه ttp://www.irna.ir/kermanshah و کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام به آدرس irnakermanshah@ منتشر خواهد شد.
8066/7458 خبرنگار:مسعود اسماعیلی ** انتشاردهنده:علی مولوی
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.