اخبار مرتبط

فضل الله رنجبر روز سه شنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: از نامزدهای انتخابات و مردم انتظار داریم که نتایج انتخابات را صرفا از طریق اطلاعیه های رسمی ستاد انتخابات شهرستان و آمارهای رسمی منتشر شده از سوی آن پیگیری و توجهی به اخبار کذب منتشر شده در فضای مجازی نداشته باشند.
وی تاکید کرد: اعلام نتیجه دقیق انتخابات، منوط به اتمام کامل بازشماری مجدد 307 صندوق باقیمانده است و تا آن زمان هرگونه اعلام نتیجه ای فاقد ارزش می باشد.
رنجبر ادامه داد: کار بازشماری 307 صندوق باقیمانده از روز گذشته (دوشنبه) با حضور هیات نظارت استان و شهرستان، هیات اجرایی استان، نماینده دادستانی و هیات بازرسی آغاز شده و در اولین روز موفق به بازشماری 97 صندوق شدیم.
فرماندار کرمانشاه یادآوری کرد: نتیجه بازشماری این تعداد صندوق اخذ رای را در قالب صورتجلسه ای به هیات نظارت بر انتخابات استان کرمانشاه ارسال کردیم.
وی گفت: در بازشماری 97 صندوق اخذ رای طی روز گذشته بیش از 10 نفر از نامزدهای انتخابات شورا در محل بازشماری حضور داشتند.
رئیس ستاد انتخابات شهرستان کرمانشاه ادامه داد: در مجموع مراحل قبلی بازشماری صندوق های اخذ رای انتخابات شورای شهر کرمانشاه، 139 صندوق که 33 درصد کل صندوق های رای را شامل می شود، بازشماری شده اند.
رنجبر در پایان اظهار کرد: برای انتخابات شورای شهر کرمانشاه در انتخابات 29 اردیبهشت، 446 صندوق اخذ رای در نظر گرفته شده بود.
در مرحله قبلی بازشماری، جای 2 نفر در لیست 11 نفره اصلی و هفت نفره علی البدل تغییر کرده و مابقی تغییرات جزئی و در حد کم یا زیاد شدن آراء بوده است.
گزارش رویدادهای خبری به همراه گزارش تصویری آن ها و اخبار متنوع دیگر، هر روز بر روی سایت ایرنا استان کرمانشاه http://www.irna.ir/kermanshah و کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام به آدرس irnakermanshah@ منتشر خواهد شد.
8066/7458 خبرنگار:مسعود اسماعیلی ** انتشاردهنده:علی مولوی

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.