اخبار مرتبط

پرویز ایده پور روز پنجشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: برای جمع آوری آرای مردم شهرستان پاوه در این دوره از انتخابات 72 شعبه اخذ رأی و148 صندوق شامل 72 صندوق برای شوراها و 76 صندوق برای ریاست جمهوری در نظر گرفته است.
او با اشاره به تمهیدات اندیشیده شده برای برگزاری پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر وروستا و دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود: اعضای شعب اخذ رأی، نمایندگان فرماندار ونمایندگان نظارت و بازرسی در شعب اخذ مشخص و تعیین شده است.
وی در ادامه گفت: تمام تمهیدات لازم برای برگزاری انتخاباتی پرشور و گسترده و خلق حماسه ای دیگر برای ایران عزیز و به رخ کشیدن عزت وعظمت واقتدار کشورمان در عرصه داخلی و بین المللی در شهرستان پاوه اندیشیده شده است.
او حضور و مشاکت حداکثری مردم در انتخابات را ضامن حفظ و تقویت حیات سیاسی، فرهنگی و اجتماعی کشور دانست و اضافه کرد: این حضور ضمن اعلام ( نه) به دشمنان، دامنه تأثیر و اثرگزاری ایران اسلامی را در جهان افزایش خواهد داد.
رئیس ستاد انتخابات شهرستان پاوه با اشاره شرایط کنونی و با توجه به اینکه چشم جهانیان به این انتخابات کشورمان معطوف شده است گفت: باید هرگونه سیاستگذاری در این برهه در راستای فراهم کردن زمینه حضور حداکثری مردم در انتخابات باشد.
ایده پور پاوه اظهار کرد: مردم غیور وهمیشه در صحنه این شهرستان همراه وهمگام با سایر مردم کشورمان در تمام مراحل تعیین کننده انقلاب ودفاع و پاسداری از آرمان های انقلاب اسلامی همواره حضوری فعال وگسترده داشته اند ودر این برهه نیز این حضور گسترده تر خواهد بود
شهرستان پاوه با بیش از 61 هزار نفر جمعیت در شمال غربی استان کرمانشاه قراردارد.
7448/3033 خبرنگار : محمد هادی زامیاد** انتشار دهنده: فرزاد نویدی
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.