اخبار مرتبط

محمد سهراب بیگ روز سه شنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: تیم ملی قایقرانی آب های آرام در بخش آقایان و بانوان و با 12 ورزشکار در رقابت های کاپ جهانی که به میزبانی مجارستان برگزار می شود، حضور خواهد یافت.
وی افزود: تیم بانوان ایران با 6 ورزشکار در رقابت های جهانی آب های آرام حضور پیدا می کند که یکی از آن ها افضلی بانوی قایقران کرمانشاهی است که در بخش کانوکانادایی حضور دارد.
سهراب بیگ ادامه داد: رقابت های کاپ 2 جهانی روزهای ششم و هفتم خرداد در شهر سگد مجارستان برگزار می شود.
رئیس هیات قایقرانی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: با تصمیم فدراسیون قایقرانی، اعضای تیم ملی آب های آرام آقایان و بانوان کشورمان روز گذشته و در حدود 2 هفته مانده به شروع مسابقات راهی بوداپست مجارستان شدند.
وی ادامه داد: قایقرانان کشورمان تا زمان آغاز مسابقات، اردوی آمادگی خود را به منظور آمادگی هر چه بیشتر در این کشور برپا می کنند.
سهراب بیگ یادآوری کرد: ایرج اقلیمی هدایت تیم آقایان و سونیا نوری زاد هدایت تیم بانوان ایران را در رقابت های جهانی مجارستان برعهده دارند.

** دعوت از سه ورزشکار و یک مربی کرمانشاهی به اردوی تیم ملی کبدی بانوان
رئیس هیات کبدی استان کرمانشاه از دعوت سه ورزشکار و یک مربی کرمانشاهی به اردوی تیم ملی کبدی بانوان ایران در رده سنی بزرگسالان خبر داد.
مختار صیدی در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: راحله نادری، فاطمه کرمی و آزاده صیدی به عنوان ورزشکار و لیلا دوستوندی به عنوان مربی از استان کرمانشاه به اردوی تیم ملی کبدی دعوت شده اند.
وی خاطرنشان کرد: این مرحله از اردوی تیم ملی کبدی بانوان ایران از 22 تا 25 اردیبهشت در تهران برگزار می شود.
صیدی گفت: تیم ملی کبدی بانوان ایران خود را برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا که پیش از این قرار بود فروردین ماه به میزبانی مشهد مقدس برگزار شود، آماده می کند.
گزارش رویدادهای خبری به همراه گزارش تصویری آن ها و اخبار متنوع دیگر، هر روز بر روی سایت ایرنا استان کرمانشاه http://www.irna.ir/kermanshah و کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام به آدرس irnakermanshah@ منتشر خواهد شد.
8066/7458 خبرنگار:مسعود اسماعیلی ** انتشاردهنده:علی مولوی
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.