اخبار مرتبط

فضل الله رنجبر روز پنجشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این 10 هزار نفر عوامل اجرایی متشکل از نیروهای انتظامی، نظارتی، بازرسی، اعضا و کاربران شعب اخذ رای و نمایندگان فرماندار در حوزه ها هستند که برای برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور تلاش می کنند.
وی همچنین بر آمادگی کامل شهرستان کرمانشاه برای برگزاری دو انتخابات پیش رو خبر داد و گفت: خوشبختانه تمامی تمهیدات لازم در این خصوص اندیشیده شده است.
رنجبر در ادامه از اختصاص قطعی 727 شعبه اخذ رای به شهرستان کرمانشاه برای جمع آوری آرای مردم در انتخابات 29 اردیبهشت خبر داد و افزود: از مجموع شعب اخذ رای در نظر گرفته شده برای کل شهرستان، 464 شعبه آن در خود شهر کرمانشاه قرار دارد.
فرماندار کرمانشاه یادآوری کرد: از این تعداد نیز 450 شعبه آن ثابت و 14 شعبه سیار است که شعب سیار در مراکزی نظیر بیمارستان ها، پادگان ها و زندان ها آرای افراد را جمع آوری می کند.
وی در ادامه با بیان اینکه تا شانزدهم اردیبهشت کار بررسی مجدد سوابق افرادی که صلاحیت آن ها احراز نشده، ادامه می یابد، یادآور شد: هفدهم اردیبهشت تکلیف قطعی و نهایی افراد تائید و یا رد صلاحیت شده مشخص می شود.
رنجبر اظهار داشت: نامزدهای تائید صلاحیت شده پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از 21 اردیبهشت رسما کار تبلیغات خود را می توانند به مدت یک هفته و تا روز 27 اردیبهشت انجام دهند.
وی در پایان گفت: پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری روز جمعه 29 اردیبهشت به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار خواهد شد.
گزارش رویدادهای خبری به همراه گزارش تصویری آن ها و اخبار متنوع دیگر، هر روز بر روی سایت ایرنا استان کرمانشاه http://www.irna.ir/kermanshah و کانال تلگرام به آدرس irnakermanshah@ منتشر خواهد شد.
8066/7458 خبرنگار:مسعود اسماعیلی ** انتشاردهنده:علی مولوی
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.