اخبار مرتبط

حسین فشی روز پنجشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا، اظهار کرد: رقابت های بوکس قهرمانی آسیا از 11 اردیبهشت در تاشکند ازبکستان با حضور 29 کشور آغاز شده است.
وی ادامه داد: غلامی که کاپیتان تیم ملی بوکس ایران هم بود در اولین مسابقه برابر حریف اردنی قرار گرفت و توانست با اقتدار پیروز شده و به مرحله یک چهارم نهایی و جمع هشت بوکسور برتر راه یابد.
فشی گفت: بوکسور کرمانشاهی تیم ملی در دومین مسابقه برابر ورزشکاری از سوریه به میدان رفت ولی در پایان با قبول شکست از راه یابی به جمع چهار ورزشکار برتر بازماند.
رئیس هیات بوکس کرمانشاه گفت: اکر غلامی می توانست در این دیدار صاحب پیروزی شود ضمن قطعی کردن مدال برنز خود می توانست سهمیه حضور در رقابت های جهانی آلمان را نیز کسب کند.
وی تصریح کرد: پیش از آغاز مسابقات و در دیداری که با غلامی داشتم وی از آمادگی بسیار خوبی برخوردار بود اما متاسفانه نتوانست آنگونه که باید در این رقابت ها ظاهر و شانس خوبی برای کسب مدال و سهمیه مسابقات جهانی از دست داد.

** حضور بانوی قایقران کرمانشاهی در اردوی تیم ملی روئینگ
رئیس هیات قایقرانی استان کرمانشاه با اشاره به دعوت از چهار بانوی قایقران به اردوی تیم ملی روئینگ بزرگسالان ایران، گفت: نازنین رحمانی بانوی کرمانشاهی یکی از این نفرات است.
محمد سهراب بیگ در گفتگو با ایرنا اظهار کرد: هشتمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی از روز گذشته (13 اردیبهشت) آغاز شده و تا پایان همین ماه ادامه می یابد.
وی خاطرنشان کرد: این اردو در دریاچه آزادی تهران برگزار می شود و افشین فرزام به عنوان سرمربی تیم ملی بر کار روئینگ سواران کشورمان نظارت می کند.
سهراب بیگ در پایان اظهار کرد: تیم ملی روئینگ بانوان ایران خود را برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا آماده می کنند.
گزارش رویدادهای خبری به همراه گزارش تصویری آن ها و اخبار متنوع دیگر، هر روز بر روی سایت ایرنا استان کرمانشاه http://www.irna.ir/kermanshah و کانال تلگرام به آدرس irnakermanshah@ منتشر خواهد شد.
8066/7458 خبرنگار:مسعود اسماعیلی ** انتشاردهنده:علی مولوی
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.