اخبار مرتبط

رسول مرادی روز چهارشنبه در گفتگو با ایرنا با اشاره به کار بررسی اعتراض داوطلبان رد صلاحیت شده در هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان کرمانشاه از هفتم تا 16 اردیبهشت ماه افزود: در شش جلسه کاری 187 پرونده مورد رسیدگی قرار گرفت که صلاحیت 107 داوطلب تایید و 78 نامزد دیگر رد صلاحیت شدند و 2 داوطلب هم انصراف دادند.
وی با بیان اینکه کار بررسی صلاحیت نامزدها با حضور خود آنان و مسئولان مراجع چهارگانه و با دقت کامل فقط بر اساس مر قانون انجام شده است، گفت: هیأت عالی نظارت استان بعنوان یکی از موفق ترین هیأت های کشور با وجود داشتن فرصت بیشتر، 11 اردیبهشت کار بررسی صلاحیت نامزدها را به پایان رساند تا افراد ردصلاحیت شده فرصت بیشتری برای اعتراض احتمالی داشته باشند.
وی خاطرنشان کرد براساس اطلاعیه شماره 6 هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور، داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی از زمان دریافت مراتب رد صلاحیت خود در شهرستان ها و استان ها 2 روز مهلت دارند تا اعتراض خود را به هیات مرکزی نظارت اعلام کنند.
مرادی افزود: برای اعلام اعتراض داوطلبان عضویت در شوراها نیازی به حضور در هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات نیست و آنان می توانند اعتراض نامه خود را به شماره 02177688910 فکس کرده و برای کسب اطلاعات بیشتر هم با شماره 02177688911 تماس بگیرند.
انتخابات شوراهای شهر و روستا همزمان با انتخابات ریاست جمهوری 29 اردیبهشت ماه جاری برگزار می شود.
8066 انتشاردهنده:علی مولوی

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.