اخبار مرتبط

حجت الاسلام سید حبیب الله موسوی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب سال هاست که بر حمایت از تولیدات ساخت داخل و استفاده آن ها تاکید می کنند.
وی با بیان اینکه اگر از همان ابتدا به فرمایش های رهبری در این خصوص توجه کامل می شد، امروز شرایط اقتصادی بهتری داشتیم، گفت: با این حال هنوز هم دیر نشده و می توان با تبعیت از بیانات معظم له این شرایط مطلوب را ایجاد کنیم.
حجت الاسلام موسوی تاکید کرد: با مقایسه بسیاری از محصولات داخلی با کالاهای مشابه خارجی به این نتیجه می رسیم که در بیشتر موارد کیفیت محصولات داخلی بهتر از محصولات خارجی است.
رئیس حوزه علمیه کرمانشاه یادآوری کرد: البته تولیدکنندگان داخلی نیز باید به این موضوع توجه کنند که برای ماندگاری در بازار و فروش محصولاتشان به کیفیت و آنچه که نیاز مشتری است بیش از هر چیز دیگری توجه لازم را داشته باشند.
وی در پایان اظهار کرد: فرهنگ سازی نیز نقش مهمی در خرید محصولات داخلی دارد و در این بین رسانه ها با توجه به تاثیرگذاری بالایی که دارند می توانند نقش مهمی در القای فرهنگ استفاده از کالاهای ایرانی داشته باشند.
گزارش رویدادهای خبری به همراه گزارش تصویری آن ها و اخبار متنوع دیگر، هر روز بر روی سایت ایرنا استان کرمانشاه http://www.irna.ir/kermanshah و کانال تلگرام به آدرس irnakermanshah@ منتشر خواهد شد.
8066/7458 خبرنگار:مسعود اسماعیلی ** انتشاردهنده:علی مولوی

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.