اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، اسدالله رازانی روز یکشنبه در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان افزود: دستگاه های اجرایی ذیربط موظف هستند برخورد شدید با افراد معتاد داشته باشند تا چهره شهر برای ایام تعطیلات نوروزی چهره بهتری به خود بگیرد و این افراد مزاحمتی برای مسافران نوروزی ایجاد نکنند.
استاندار کرمانشاه گفت: کلیه دستگاه های عضو شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان نسبت به جمع آوری، ساماندهی، اسکان و درمان معتادین متجاهر و خیابانی با استفاده از تمام ظرفیت های موجود استان وظیفه مهمی به عهده دارند.
وی اظهار داشت: باید در راستای جمع آوری و ساماندهی معتادین متجاهر و برخورد شدید با خرده فروشان اقدام جدی صورت گیرد تا به هیچ عنوان این افراد مجال حضور در معابر و مکان های عمومی را نداشته باشند و دستگاه های ذیربط موظف هستند که علاوه بر ساماندهی، درمان این افراد نیز را مدنظر داشته باشند.
همچنین در این جلسه دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه گفت: به تازگی جلسه ای به ریاست وزیر کشور و با حضور دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر و دیگر اعضای ذیربط در محل وزارت کشور به منظور تاکید بر جمع آوری و ساماندهی معتادین متجاهر در ایام تعطیلات نوروزی در سطح کشور برگزار شده است.
علی شمشیری افزود: این جلسه در راستای اجرایی کردن تصمیمات جلسه مذکور تشکیل شده و استان کرمانشاه در زمینه جمع آوری و ساماندهی معتادین متجاهر همواره جزء استان های برتر کشور قرار دارد.
وی اظهار داشت: در این جلسه با توجه به تاکید استاندار تصمیمات خوبی برای جمع آوری این افراد و برخورد شدید با خرده فروشان مواد مخدر صنعتی و سنتی اتخاذ شد و دستگاه های اجرایی ذیربط موظف به جمع آوری و معرفی این افراد به مراجع قضایی به منظور برقراری نظم و امنیت بیشتر در سطح استان شدند.
استان کرمانشاه با 2 میلیون نفر جمعیت و داشتن بیش از چهار هزار اثر تاریخی شناسایی شده یکی از استان های گردشگرپذیر کشور است.
8066 انتشاردهنده:علی مولوی

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.