اخبار مرتبط

محمدابراهیم الهی تبار چهارشنبه شب در شانزدهمین همایش علوم دارویی ایران در کرمانشاه در هتل پارسیان کرمانشاه، به نامگذاری این استان توسط رهبر معظم انقلاب به نام سینه‌ ستبر و چهره زیبای ایران اسلامی اشاره کرد و افزود: ما به خود می بالیم که اجازه ندادیم حتی یک وجب از خاک مقدسمان به دست دشمن بیافتد.

وی اظهارداشت: کرمانشاه به عنوان یکی از استان‌های پیشرو در بخش های مختلف علمی، فرهنگی و اقتصادی مطرح است و زیرساخت‌های مناسبی در استان وجود دارد.

او گفت: سرمایه های بزرگ علمی و فرهنگی و وجود مراکز علمی و دانشگاهی بسیار پیشرفته و مجهز موجب شده استان کرمانشاه در غرب کشور در جایگاه ویژه ای قرار گیرد.

الهی تبار با اشاره به دومین سالگرد زلزله سرپل ذهاب اقدام ها و خدمات انجام شده توسط دانشگاه علوم پزشکی را در این زمینه قابل تقدیر دانست و افزود: این دانشگاه در مدیریت زلزله سال ۹۶ و همچنین سیل امسال و کمک به آسیب دیدگان بسیار خوش درخشید.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه در ادامه گفت: در کنار بهداشت و درمان همکاری و مشارکت مردم موجب شد کمترین آسیب در سیل امسال متوجه استان شود.

الهی تبار افزود: همکاری دانشگاه علوم پزشکی در اربعین حسینی و تمهیداتی که توسط این دانشگاه در جای جای استان و مرز خسروی پیش بینی شد بسیار مهم و قابل تقدیر بود. 
وی با اشاره به ارتقا سطح علمی کشور در شرایط سخت کنونی و با وجود تحریم ها گفت: اکنون دانایی دانشجویان و پژوهشگران ما به توانایی آنها منجر شده و شاهد پیشرفت کشور در تمام عرصه ها هستیم.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.