اخبار مرتبط


اولین پیروزی تیم شاهین کرمانشاه در لیگ برتر فوتسال با پیروزی پرگل برابر تیم اهورا بهبهان رقم خورد. 
سید احسان احسانی سرپرست تیم شاهین در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، بااشاره به بازی عصر امروز (24 مرداد) تیمش برابر اهورا بهبهان در هفته هشتم لیگ برتر فوتسال، اظهارکرد: بازیکنان شاهین در این دیدار با نمایش یک بازی درخشان توانستند با نتیجه 6 بر یک برابر حریف خود به پیروزی برسند. 
وی با بیان اینکه این اولین پیروزی تیم شاهین در رقابت های لیگ برتر فوتسال است، عنوان کرد: اگرچه تیم بهبهان در رده ششم جدول لیگ قرار دارد، از وجود کادر فنی و بازیکنان توانمندی بهره می برد و دومین سال تجربه اش در رقابت های این است، با این وجود بازیکنان شاهین بسیار خوب و رضایت بخش مقابل این تیم ظاهر شدند. 
سرپرست تیم شاهین یادآورشد: کوروش محمدی 3 گل، رامین باباجانی2 گل و وحید ندری یک گل را برای تیم شاهین در این دیدار به ثمر رساندند. 
وی به نقش حمایت های پرشور هواداران شاهین در پیروزی این تیم اشاره کرد و گفت: خوشبختانه حضور گرم و پرشور تماشاگران به بازیکنان شاهین برای پیروزی در این دیدار انگیزه بالایی داد. 
احسانی یادآورشد: تیم شاهین با پیروزی در این دیدار در حال حاضر شش امتیازی بوده، اما همچنان در رده انتهایی جدول لیگ قرار دارد.
انتهای پیام انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.