اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، سعدی مصطفی زاده در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه و در جمع نمازگزاران مسجد جامع شهر روانسر افزود: انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب مردمی است و مردم در شکل گیری و تداوم آن نقش اصلی و اساسی را عهده دار هستند.
وی تصریح کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز که هیچگاه نقش و اثرگذاری آن در اقتدار و اعتلای انقلاب و نظام فراموش نخواهد شد، یک نهاد و سازمان مردمی است که فرزندان و برادران عزیز ما در این نهاد و در همه عرصه ها مشغول خدمات رسانی هستند.
سرپرست فرمانداری روانسر ادامه داد: امروز سپاه در همه عرصه ها حضور دارد و ما در مدت کوتاه اخیر شاهد بودیم که سپاهیان کشور در امداد رسانی و خدمات رسانی به زلزله زدگان کرمانشاه چه فداکاری هایی کردند.
مصطفی زاده اظهار کرد: در همین جریان سیل اخیر، سپاه پاسداران دوشادوش دولت و مردم تلاش می کند تا میزان خسارت ها به کمترین میزان ممکن برسد.
وی یادآور شد: همه دیدیم که مجموعه سپاه پاسداران در این 2 بحران اخیر پای کار بودند و این دلیل روشنی بر مردمی بودن این نهاد است.
سرپرست فرمانداری روانسر اضافه کرد: اقدام اخیر آمریکا در تروریستی خواندن سپاه نشات گرفته از ترس و واهمه آنها در برابر انقلاب اسلامی و سپاه پاسداران است.
مصطفی زاده گفت: استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار سالها تلاش و برنامه ریزی کردند تا داعش را به وجود بیاورند و بلای جان مسلمانها شود اما با ایثار و فداکاری سپاهیان شاهد سرنگونی آنها در منطقه بودیم و امروز این آرامش را شاهد هستیم.
وی تصریح کرد: همه ارکان نظام با همدیگر وحدت دارند و با وحدت و همدلی برای اعتلای این انقلاب تلاش می کنند و سپاه نیز یکی از ارکان این نظام است که همه قدردان سپاه پاسداران هستیم و خواهیم بود.
شهرستان روانسر با 47 هزار نفر جمعیت در 60 کیلومتری شمال غربی کرمانشاه قرار دارد.
7455/8066
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.