اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا؛ آیت الله «مصطفی علما» روز چهارشنبه ضمن عیادت از جانبازان سردار «کوروش آسیابانی» ، «رضا دهنوی» و «حمید رضا رجبی» اظهار داشت: جانبازان از پشتوانه های مهم انقلاب محسوب می شوند و تا به امروز حامی و پشتیبان مهمی برای انقلاب و کشور بوده اند.
وی افزود: صبر و استقامت جانبازان با این همه مشکلاتی که دارند باید برای همه الگو قرار گیرد چرا که این عزیزان با گرفتاری هایی غیرقابل وصفی که برایشان بواسطه دفاع از نظام و کشور به وجود آمده است، همچنان پشتیبان این نظام هستند.
وی گفت: نسل های جدید باید این از خودگذشتگی ها را ببینند و بدانند که چه خون هایی ریخته شده برای این که امروز در آرامش بتوانند تحصیل کنند و زندگی کنند و هرگز اجازه ندهند که توطئه های دشمنان خون های پاک و جانفشانی هایی که برای این کشور و نظام مقدس تقدیم شده است پایمال شود.
سردار کورش آسیابانی تاکنون 6 بار در جبهه های حق علیه باطل مجروح و جانباز شده که آخرین آن در سال 94 در حلب سوریه توسط تروریست های آمریکایی صهیونیستی داعش اتفاق افتاد.
همچنین «رضا دهنوی» پنج مرتبه در عملیات های مختلف دفاع مقدس در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به شدت مجروح شده و جانباز می باشد.
و حمید رضا رجبی از پرسنل نیروی انتظامی بر اثر انفجار و اصابت نارنجک توسط اشرار از ناحیه سر جانباز در راه حفظ امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شده است.
استان کرمانشاه 9 هزار و 800 شهید، 21 هزار جانباز، هزار و 700 آزاده و 15 شهید مدافع حرم تقدیم جمهوری اسلامی کرده است.
چهارم شعبان سالروز تولد حضرت ابوالفضل عباس (ع) به نام روز جانباز نامگذاری شده است.
3033/8066
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.