اخبار مرتبط

سرگرد بهرام طاهری روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: به تیپ 281 زرهی بیستون، تیپ 181 اسلام آباد غرب ، تیپ 316، گروه 33، گروه 404 مخابرات و نیز پشتیبانی منطقه یک کرمانشاه آماده باش صد در صد داده شده است.
او ادامه داد: همچنین چهار فروند بالگرد 214 و نیز سه فروند بالگرد 206 در پایگاه هوانیروز به منظور عملیات مردم یاری در آماده باش هستند.
طاهری در ادامه از واگذاری یک دستگاه بیل مکانیکی برای لایروبی شهرک کیانشهر کرمانشاه خبر داد و افزود: تیپ 71 نیز در هفت نقطه شهرستان سرپل ذهاب که قبلا شناسایی شده مستقر شده است.
وی همچنین به اعزام و استقرارنفرات وتجهیزات خودرویی و مهندسی از قبیل: بیل مکانیکی، جرثقیل، لودر و تراکتور اشاره کرد و گفت: چندین دستگاه کف کش برقی وموتور برق اضطراری در چهارمنطقه شهرستان سرپل ذهاب مستقر شده است.
مدیر روابط عمومی قرارگاه منطقه ای غرب ارتش در ادامه همچنین از اعزام چندین دستگاه اتوبوس و نیز خودروهای سنگین توپ کش کراس به منظور جابه جایی مردم و اسباب اثاثیه آنها خبر داد.
به گفته طاهری قرارگاه منطقه ای غرب ارتش همچنین تجهیزاتی مانند: تانکر آب، تانکر سوخت، آمبولانس ، غلطک و دیگر امکانات امدادی در خدمت کمک رسانی به مردم قرار خواهد داد.
وی در پایان تاکید کرد: در صورت بروز هرگونه حادثه احتمالی ارتش در کنار مردم خواهد بود.
طبق پیش بینی سازمان هواشناسی سامانه بارشی سنگینی از عصر یکشنبه تا روز دوشنبه در آسمان استان کرمانشاه مستقر می شود و احتمال بروز سیل در برخی از مناطق استان وجود خواهد داشت.
7457/8066
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.