اخبار مرتبط

سرهنگ هوشنگ کمری روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره افزود: کاهش تصادفات و سوانح جاده ای مرهون همکاری خوب رانندگان و رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و همکاری با ماموران پلیس راه است.
وی اظهار کرد: با توجه به استقرار سامانه بارشی بر منطقه و احتمال سیلاب طبق هشدارهای هواشناسی لازم است، مسافران نوروزی تا بازگشت شرایط جوی مساعد و تثبیت وضعیت جاده ها از تردد در مسیرها خودداری و در نقاط ایمن مستقر شوند.
فرمانده پلیس راه قصرشیرین گفت: گشت های پلیس راه در آماده باش کامل هستند و در صورت نیاز به امدادرسانی در جاده ها خواهند پرداخت.
سرهنگ کمری ، از تمامی مسافران و رانندگان خواست از قرار گرفتن در حریم رودخانه ها و مسیل ها خودداری کنند تا دچار مشکل نشوند.
وی، مهم ترین اقدام پلیس راه در کنترل حوادث جاده ای را ، نظارت دقیق بر فعالیت ناوگان حمل و نقل عمومی، مسافری، بار و جاده ای بیان کرد.
فرمانده پلیس راه قصرشیرین گفت: پلیس با جدیت و قاطعیت با رانندگان متخلف و حادثه ساز و نا امن کنندگان جاده ها برخورد می کند.
قصرشیرین در غرب کرمانشاه بیش از 27 هزار تن جمعیت دارد.
طبق اعلام سازمان هواشناسی بارش های استان کرمانشاه از عصر شنبه (10 فروردین) آغاز و به تدریج تا روز چهارشنبه (14 فروردین) در تمام نقاط استان ادامه پیدا می کند.
شدت بارش ها از صبح یکشنبه تا صبح دوشنبه و برای تمامی نقاط استان کرمانشاه خواهد بود.
3012/8066
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.