اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، سرهنگ 'شریف روانبخش' روز سه شنبه در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: افرادی که متولد اول فروردین 1374 به بعد و دارای مدرک تحصیلی دیپلم در همه رشته ها و با حداقل معدل کل 14 هستند، می توانند برای ثبت نام اقدام کنند.
وی افزود: همچنین متقاضیانی که عضو فعال بسیج بوده، جزو خانواده نیروهای مسلح هستند و یا در مسابقات قرآنی و ورزشی دارای مقام برتر هستند نیز با حداقل معدل 13 امکان ثبت نام را دارند.
سرهنگ روانبخش تاکید کرد: افرادی که در مراحل قبلی استخدامی ناجا ثبت نام و به دلایلی مانند مشکلات پزشکی، تست های جسمانی و یا هر دلیل دیگری شرایط گزینشی لازم را کسب نکرده اند مجاز به ثبت نام نیستند.
رئیس گزینش فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه ادامه داد: افرادی که شرایط لازم را دارند می توانند با در دست داشتن 6 قطعه عکس سه در چهار تمام رخ و با زمینه سفید، کپی مدرک دیپلم، کپی شناسنامه و کارت ملی و روشن بودن وضعیت نظام وظیفه (به شرط نداشتن غیبت) به دفتر گزینش انتظامی استان واقع در فرهنگیان فاز 2، ایستگاه اول، روبروی فروشگاه خاتم، کوچه 100 مراجعه و ثبت نام کنند.
وی با بیان اینکه کار ثبت نام از امروز (6 فروردین) آغاز شده یادآوری کرد: محدودیتی در ثبت نام افراد وجود ندارد و متقضایان واجد شرایط می توانند تا پایان سال جاری برای ثبت نام اقدام کنند.
7458/3033
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.