اخبار مرتبط

علی محمد زوآروند روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در این مدت ازگله با 20 و گیلانغرب با 17 میلی متر بارش بیشترین بارندگی ها را به خود اختصاص دادند.
وی افزود: سرپل ذهاب، جوانرود، دالاهو و گواور نیز شهرهایی بودند که در این مدت میانگین بارش در آن ها به بیش از 10 میلی متر رسید.
زوراوند تصریح کرد: شهر کرمانشاه نیز طی 24 ساعت اخیر حدود 9 میلی متر بارندگی داشته است.
معاون اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه با بیان اینکه انتظار می رود بارش ها تا صبح فردا در برخی مناطق ادامه پیدا کند، گفت: این بارندگی ها عموما به صورت مقطعی و پراکنده خواهد بود.
وی همچنین از کاهش 2 تا سه درجه ای دمای شبانه استان نیز خبر داد و گفت: برای امشب پیش بینی می شود دمای شهرهای اسلام آبادغرب، پاوه، حمیل، سنقروکلیایی، کنگاور، گواور و دالاهو به زیر صفر درجه برسد.
زواروند یادآوری کرد: در این میان شهرهای سنقروکلیایی، کنگاور و گواور با دمای 2 درجه زیر صفر سردترین نقاط استان خواهند بود.
معاون هواشناسی استان همچنین حداقل دمای امشب شهر کرمانشاه را نیز بین صفر تا یک درجه بالای صفر اعلام کرد و گفت: از فردا حدود 2 دئرجه به دمای روزانه و سه درجه به دمای شبانه افزوده می شود.
وی در پایان گفت: روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته پیش رو نیز عبور موجی کم دامنه از جو استان باعث بارش هایی برای اغلب نقاط استان خواهد شد.
7458/8066
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.