اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، فرماندار جوانرود در این جلسه با تقدیر از خیران گفت: خیران با مشارکت در امر مدرسه سازی و مدرسه یاری برای آخرت خود سرمایه گذاری می کنند و مشارکت آنان در عرصه تعلیم و تربیت زمینه ساز رشد و تعالی نسل های آینده است.
رستگار یوسفی به کاربری فضاهای آموزشی شهرستان جوانرود اشاره کرد و افزود: با پیگیرهای انجام گرفته سند تمام زمین ها با کاربری فضای آموزشی این شهرستان به نام آموزش و پرورش انتقال یافته است.
مدیر آموزش و پرورش جوانرود نیز با تقدیراز خیران مدرسه ساز و مدرسه یار گفت: امسال میز و صندلی 70 درصد مدارس شهرستان تجهیز و بهسازی و 60 درصد مدارس نیز هوشمندسازی شده است.
محمود داوودی زاده افزود: امسال با همکاری نماینده اورامانات و مساعدت اداره کل نوسازی مدارس استان کرمانشاه برای سیستم گرمایشی مدارس نیز هفت میلیارد ریال هزینه شده است.
وی اظهارداشت: با همکاری استانداری و اداره کل آموزش و پرورش استان نیز 179 میلیون تومان برای توسعه و تجهیز سالن های ورزشی آموزش و پرورش هزینه شده است.
داوودی زاده یادآور شد: امسال 2 میلیارد و 500 میلیون ریال به آموزش و پرورش جوانرود اختصاص یافت که این اعتبار جذب شده است.
وی از توجه ویژه فرماندار جوانرود به حوزه آمورش و پرورش به ویژه انتقال سند زمین هایی با کاربری فضای آموزشی قدردانی کرد.
شهرستان جوانرود با بیش از 75 هزار نفر جمعیت در 86 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه واقع شده است.
7453/8066
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.