سرهنگ محمدرضا یاری روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: این واحدهای صنفی شامل کابینت کاری و قنادی هستند که بدون داشتن هرگونه پروانه کسب و خارج از قوانین کار ازسوی پلیس سرپل ذهاب شناسایی شدند.
وی اظهار داشت: فعالیت غیرمجاز این واحدهای صنفی بدون پروانه کسب بود که با همکاری اتاق اصناف و اداره نظارت بر اماکن عمومی انتظامی و با اقدام به موقع پلمب شدند.
فرمانده انتظامی سرپل ذهاب، از تشدید این ‌گونه برنامه‌ها و اقدام های کنترلی و نظارتی واحدهای صنفی از سوی پلیس خبر داد و اضافه کرد که پلیس با دقت بر عملکرد واحدهای صنفی نظارت دارد و از فعالیت واحدهایی که خارج از چارچوب قانون، شئون و هنجارهای جامعه عمل می‌کنند، جلوگیری خواهد کرد.
سرهنگ یاری گفت: همچنین برخورد با برهم زنندگان نظم عمومی یکی از برنامه های مهم و همیشگی پلیس است که در ایام پایانی سال و به ویژه چهارشنبه آخر سال و همچنین ایام نوروز با جدیت بیشتری دنبال می شود.
وی اضافه کرد: در این راستا گشت های ویژه نوروز شهرستان فعال شده و با توجه به در پیش بودن چهارشنبه آخر سال و لحظه تحویل سال نو، برخورد با فروشندگان و توزیع کنندگان مواد محترقه آغاز شده است.
وی اظهار کرد: باتوجه به اینکه مردم سرپل ذهاب به علت زلزله در چادر و کانکس های اسکان موقت زندگی می کنند و بیشتر در معرض خطر مواد محترقه قرار دارند، امسال همچون سال گذشته حساسیت براین موضوع بیشتر شده و با کسانی که در این رابطه تخلفی انجام دهند، بشدت برخورد خواهد شد.
شهرستان سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از 90 هزار تن جمعیت دارد.
3012/8066/7399
انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.