اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا؛ در این مراسم از زحمات 41 ماهه خسرو شهبازی قدردانی شد و نوربخش حاتمی به عنوان رئیس جدید سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه معرفی شد.
حاتمی پیش از این رئیس جهاد کشاورزی شهرستان کرمانشاه بود و خسرو شهبازی رئیس سابق این سازمان نیز قرار است در یکی از معاونت های وزارت جهاد کشاورزی مشغول به کار شود.
مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه در این مراسم با قدردانی از تلاش های شهبازی گفت: اقای شهبازی مدیری امانت دار و متعهد بود و برای تحقق اهداف سازمانی تلاش کرد.
حجت الاسلام احمد یوسفی نیا، روحیه نقدپذیری را لازمه موفقیت مدیران دانست و افزود: این خصیصه در رئیس سابق سازمان جهاد کشاورزی استان بود.
او با تبریک انتصاب رئیس جدید سازمان جهاد کشاورزی استان، بومی بودن و عضو مجموعه جهاد کشاورزی بودن را 2 ویژگی مهم مهندس حاتمی دانست و افزود: امیدواریم این انتصاب مایه خیر و برکت برای مجموعه کشاورزی استان شود.
فرماندار کرمانشاه نیز در سخنانی، کشاورزی را محور توسعه استان و یکی از بخش های مهم نام برد و گفت: در سال های اخیر در حوزه جهاد کشاورزی، استان به موفقیت های خوبی رسیده است.
فضل الله رنجبر افزود: با تلاش زحمتکشان جهاد کشاورزی امروز بیش از 87 درصد نیازهای داخل در بخش کشاورزی در کشور تولید می شود و به مرز خودکفایی کامل نزدیک شده ایم.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی کرمانشاه نیز در این مراسم با قدردانی از اعتماد مجموعه وزارت جهاد کشاورزی، استاندار کرمانشاه و نمایندگان مردم در مجلس گفت: برای خدمت به کشاورزان و مردم استان این مسئولیت را پذیرفته ام.
نوربخش حاتمی از خانواده جهاد کشاورزی استان و همه مردم خواست از نصب بنر، پلاکارد و چاپ پیام تبریک در نشریات خودداری کنند و پیشنهاد داد هزینه این موارد را صرف کمک به جشن نیکوکاری کنند.
3033/8066
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.