اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، در پیام تسلیت آیت‌الله مصطفی علما آمده است: درگذشت پدر سرداران شهید هاشم حسن و حشمت الله رضوان مدنی آن مرد با تقوا و الهی و اسوه صبر و استقامت که پس از سالها تحمل صبر و شکیبایی به دیدار فرزندان شهیدش شتافت موجب تاثر این جانب گردید.
امام جمعه کرمانشاه در این پیام افزوده است: برای آن فقید سعید که با تربیت فرزندانی انقلابی و رشید درخت تناور انقلاب اسلامی را با نثار خون مقدس خود آبیاری کردند امیدوارم که با امام شهدا و شهیدان و گلگون کفن انقلاب اسلامی محشور گردند و برای بازماندگان و صبر جمیل و اجر جزیل را خواستار است.
هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه نیز در پیامی با تسلیت درگذشت پدر این سه شهید والامقام، نوشت: خبر درگذشت مرحوم حاج ذبیح‌الله رضوان مدنی، پدر شهدای والامقام رضوان مدنی که الگوی کم نظیر ولایتمداری و صبر انقلابی و اسطوره روحیه مقاومت و ایثارگری بود، موجب تأثر و تألم فراوان شد.
در ادامه این پیام آمده است: بدینوسیله ضمن عرض تسلیت به مقام معظم رهبری و رییس جمهوری و ابراز همدردی با خانواده سوگوار رضوان مدنی و مردم عزیز و انقلابی استان به ویژه جمیع خانواده معظم شهدا و ایثارگران؛ برای آن مرحوم مغفور علو درجات و غفران الهی و همنشینی با ابرار الهی و فرزندان شهیدش و برای بازماندگان معزز صبر جزیل از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.
حاج ذبیح‌الله رضوان مدنی شامگاه یکشنبه مورخ دوازدهم اسفند ماه جاری به فرزندان شهیدش پیوست.
مراسم تشییع پیکر آن اسوه صبر، استقامت و اخلاص روز سه شنبه ساعت 9 صبح در گلزار شهدای باغ فردوس شهر کرمانشاه انجام می‌پذیرد و در جوار مزار مطهر فرزندان گلگون کفنش به خاک سپرده می‌شود.
مراسم ترحیم نیز روز سه شنبه مورخ چهاردهم اسفند ماه ساعت 15 و 30 دقیقه تا 17 و 30 دقیقه در مسجدالنبی طاق بستان کرمانشاه برگزار می‌شود.
3033/8066
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.