اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، فاطمه رضوان مدنی در این آئین که در آمفی تئاتر بیمارستان امام رضا (ع) کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: سعی کرده ام 23 سال آبرویی که جمع کرده ام در طبق اخلاص بگذارم و با تمام قدرت وارد سازمان مقدس بهزیستی شوم.
مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه افزود: به تنهایی قادر نخواهم بود به موفقیت دست پیدا کنم، مشکلات کنونی استان به سالهای گذشته و دوران جنگ باز می گردد و اکنون مشکلات اجتماعی در ارتباط با اعتیاد و طلاق به این دلیل است که مردم ما در سالهای جنگ دچار محرومیت شده اند و اکنون باید به مردم استان توجه بیشتری شود.
رضوان مدنی ادامه داد: از همه مدیران ملی و استانی و همه افرادی که به نحوی با بهزیستی ارتباط دارند تقاضا دارم به کمک ما بشتابند و من دست یاری به سمت همه دراز می کنم و تلاش می کنم مشکلات این حوزه را رفع کنم.
وی با بیان اینکه سالی که در پیش رو داریم سال سخت اقتصادی است، افزود: استفاده از آخرین دستاوردهای علمی به منظور جلوگیری از بروز معلولیت ها، استانداردسازی و مداخله گری در ارتقا خدمات موردنیاز جامعه و تلاش برای ایجاد اشتغال پایدار و تشویق کارفرمایان در به کارگیری اهداف جامعه هدف سازمان از جمله اهداف اینجانب است.
رضوان مدنی از ارتقا سطح سواد اجتماعی، حرکت به سمت تخصصی کردن سمن ها، ارتقا زیرساخت ها و توسعه نرم افزاری به عنوان دیگر اهداف خود یاد کرد.
سازمان بهزیستی استان هم اکنون 143 نفر نیرو دارد.
فاطمه رضوان مدنی از سوابقی همچون مشاور و ریاست دانشکده پیراپزشکی، فعال حوزه انجمن خیریه بیماران دیابتی و مدیر مرکز تحقیقات دیابت، عضو کارگروه اجتماعی استانداری و غیره را برعهده داشته است.
پیش از این امید قادری به مدت 2 سال و نیم سکاندار این اداره کل بوده است.
قبادی دانا معاون وزیر رفاه و رئیس سازمان بهزیستی امروز به منظور شرکت در مراسم معارفه مدیرکل جدید بهزیستی استان کرمانشاه با استقبال معاون سیاسی امنیتی استاندار کرمانشاه، معاونین و مسئولان بهزیستی استان وارد کرمانشاه شد.
شرکت در جلسه شورای اداری بهزیستی، دیدار با سازمان‌های مردم نهاد، بازدید از کارگاه فرهنگی هنری معلولان «ویرا» از دیگر برنامه های سفر یک روزه قبادی دانا به کرمانشاه است.
7460/8066
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.