اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، هوشنگ بازوند عصر چهارشنبه در کارگروه ایمنی جاده ها که در سرسرای امید استانداری کرمانشاه برگزار شد، با اشاره به قانون حریم جاده ها، منشور 415 و ماده 17 و قوانین راهنمایی و رانندگی مربوط به جاده های برون شهری افزود: در صورت اصلاح برخی از موارد حقوقی ( نه تکنیکی و فنی) این قوانین می توانیم برای توسعه پروژه های جاده‌ای استفاده کنیم و جاده ها را مجهز و پیشرفته کنیم.
او در ادامه با اشاره به نزدیک بودن ایام عید و حجم مسافران نوروزی، از دستگاه های ذی ربط خواست که برای روشنایی جاده ها، رنگ آمیزی خط کشی جاده ها، تعمیر و مرمت نقاط حساس و پرتردد، پایش و نظارت بر جاده ها اتاق فکر و کمیته تشکیل دهند تا به بهترین شکل ممکن از مسافران پذیرایی کنیم و از استان خاطره خوبی داشته باشند.
وی همچنین خواستار اصلاح نقاط کور آنتن دهی و اینترنت دهی، نورپردازی در جاده ها، نصب عکس و بنرهای زیبا برای راهنمایی مسافران علاوه بر تابلوهای مناسب راهنمایی و رانندگی شد و گفت: باید برنامه ریزی ها به گونه ای باشد که مسافران نوروزی با روشنایی جاده ها، حضور مستمر دیگر دستگاه ها در جاده های استان امنیت و آرامش را احساس کنند.
بازوند در ادامه اضافه کرد، لابراتوارهای تلفن های همراه و اینترنت، شرکت های بیمه که درآمد هنگفتی در استان دارند باید برای توسعه استان بویژه جاده های استان سرمایه گذاری کنند.
استاندار کرمانشاه در این جلسه همچنین با درخواست ایجاد و جابجایی 2 پاسگاه پلیس راه و رانندگی در منطقه اورامانات و قصرشیرین موافقت موافقت کرد.
استان کرمانشاه با 2 میلیون نفر جمعیت دارای بیش از هشت هزار کیلومتر راه اصلی و فرعی است.
8066
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.