اخبار مرتبط

هجدهمین دوره بازی های آسیایی-جاکارتا 2018/

علیرضا رضایی روز جمعه در حاشیه مسابقات کشتی جام تختی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: خوشبختانه همه چیز طبق برنامه پیش رفت و رقابت ها از نظم و ترتیب خوبی برخوردار بود.
وی ادامه داد: مسابقات جام تختی امسال از لحاظ کمی و کیفی نمره قابل قبولی گرفت و بخصوص در مسابقات فینال همه دیدند که اکثر رقابت ها بسیار نزدیک دنبال می شد.
رضایی یادآوری کرد: امسال تیم های خوبی به مسابقات جام تختی آمده بودند و هماهنگونه هم که مشاهده شد تیم های آذربایجان، قرقیزستان، ترکیه و ... نفرات آماده ای در اختیار داشتند.
نایب رئیس فدراسیون کشتی همچنین با تجلیل از حضور پرشور تماشاگران کرمانشاهی، افزود: مردم مهمان نواز کرمانشاه مثل همیشه حضوری عالی در سالن مسابقات داشتند و بسیار خوب کشتی گیران ایرانی و شهر خود را تشویق کردند.
وی تصریح کرد: ورزش کرمانشاه باید قدر چنین هوادارانی را که به جرات می توان ادعا کرد در کشور نمونه هستند بداند، آن ها سرمایه ای ارزشمند برای ورزش و کشتی کشور هستند.
رضائی در پایان گفت: کشتی کرمانشاه نیز طی چند سال اخیر روند رو به رشد خود را آغاز کرده و در مسابقات جام تختی نیز درخشش کشتی گیران این استان را دیدیم.
رضایی نایب قهرمان المپیک ۲۰۰۴ آتن و دارنده مدال برنز جهان است.
مسابقات کشتی آزاد جام تختی که روزهای 18 و 19 بهمن در کرمانشاه با حضور 147 کشتی گیر از 10 کشور دنیا برگزار شد با قهرمانی تیم ایران به پایان رسید.
7458/8066
انتهای پیام

اخبار مرتبط

هجدهمین دوره بازی های آسیایی-جاکارتا 2018/

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.