اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، هدایت حاتمی روز پنجشنبه با جمعی از مسئولان در دیدار با امام جمعه جوانرود افزود: نرخ تورم کرمانشاه طی 2 سال گذشته بالاتر از متوسط کشوری بود و در رتبه های اول قرار داشت ولی با تلاش های صورت گرفته اکنون در رتبه هشتم قرار گرفته است.
امام جمعه جوانرود نیز در این دیدار به دفاع مردم جوانرود از نظام جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: مردم این شهرستان با پشتیبانی 2 تیپ ابوذر و انصارالرسول (ص) از انقلاب و میهن اسلامی دفاع کردند، امروز نیز در تمام صحنه آماده دفاع از انقلاب اسلامی هستند.
ماموستا ملا احمد فخری، رمز موفقیت نظام را در وحدت و همدلی دانست و افزود: باید با اتحاد و برادری از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی پاسداری کنیم.
وی به نقش رزمندان و ایثار گران در هشت سال دفاع مقدس اشاره کرد و اظهارداشت: نقش رزمندگان در دفاع از نظام کمتر از شهدا نبود لذا نباید ایثارگری های آنان فراموش شود.
همچنین به مناسبت دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی معاون اقتصادی استاندار کرمانشاه، فرماندار جوانرود و جمعی از مسئولان با خانواده شهید «حسن اعظمی» در جوانرود دیدار و از آنان تکریم و تجلیل کردند.
حاتمی خظاب به این خانواده شهید گفت: شما خانواده های شهیدان نور چشم ما و افتخار مردم ایران هستید.
وی با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی با خون شهدا به عزت و اقتدار رسیده است، افزود: راه شهدا روشن و مشخص است باید ادامه دهنده راه آنها باشیم.
وی به تحریم ها و فشارهای روانی دشمنان اشاره کرد و اظهار داشت: ایران اسلامی از مشکلاتی که دشمنان بوجود آورده اند با سربلندی عبور خواهد کرد.
8066/7453شهرستان جوانرود با بیش از 75 هزارنفرجمعیت در 86 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه واقع شده است.7453/8066
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.