اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا و به نقل از روابط عمومی هیات کشتی کرمانشاه، در دور مقدماتی این رقابت‌ها چهره‌های شاخصی نظیر کامران قاسم پور، محمدجواد ابراهیم، میثم نصیری، ارشک محبی، عباس فروتن، رضا اطری، ایمان صادقی، امین طاهری، حامد طالبی زرین کمر، جبرئیل حسن اف نایب قهرمان 2018 جهان از آذربایجان و شریف شریف اف قهرمان المپیک لندن از آذربایجان مقابل رقبای خود پیروز شدند.

نتایج کشتی‌های مهم دور مقدماتی به ترتیب زیر است:
** 57 کیلوگرم: (17 شرکت کننده)
رضا اطری 3 - پرویز ابراهیم اف (آذربایجان) 2
نادر حاج آقانیا 6 - احمد دومان (ترکیه) 8
یونس سرمستی 5 - میخائیل ایوانوف (روسیه) 9

** 61 کیلوگرم: (12 شرکت کننده)
محمدنامجو مطلق 6 - گئورگیگونیاشویلی (گرجستان) 1
بهنام احسان پور 11 - اسدالله لاچینو (بلاروس) 10
ایمان صادقی 7 - سداتاوزدمیر (ترکیه) 3

** 65 کیلوگرم: (15 شرکت کننده)
آکماتالیف (قرقیزستان) 13 - امیر حسین مقصودی 3
مرتضی قیاسی 2 - مهران شیخی یک
روازیشویلی (گرجستان) 10 - امیر محمد یزدانی 4
پیمان بیابانی 4 - توانیان (ارمنستان) 3

** 70 کیلوگرم: (14 شرکت کننده)
میثم نصیری 7 - آقا حسین مصطفی یف (آذربایجان) 4
یونس امامی 7 - فرهاد نوری یک
میثم نصیری با ضربه فنی اسلام اوروزبکوف (قرقیزستان) را شکست داد.

** 74 کیلوگرم: (14 شرکت کننده)
حامد رشیدی 12 - محمد امیری 2
رضا افضلی 10 - امیر حسین کاووسی صفر

** 79 کیلوگرم: (19 شرکت کننده)
جبرئیل حسن اف (آذربایجان) 3 - علیرضا قاسمی 2
بهمن تیموری 10 - امید حسن تبار صفر

** 86 کیلوگرم: (13 شرکت کننده)
کامران قاسم پور 6 - ماگومدخاتیف (آذربایجان) صفر

** 92 کیلوگرم: (18 شرکت کننده)
حسین شهبازی 7 - کریمکولوف (قرقیزستان) صفر
ارشک محبی 10- محمدجواد نوری صفر
محمدجواد ابراهیمی 11 - سرگیسهوسپیان (ارمنستان) صفر
ارشک محبی 7 - حسین شهبازی یک
شریف شریف (آذربایجان) 10 - سلیمان کارادنیز (ترکیه) صفر

** 97 کیلوگرم: (12 شرکت کننده)
عباس فروتن 5 - فاتح یاشارلی (ترکیه) 2 کشتی گیر ترکیه در تایم دوم به مبارزه ادامه نداد.

** 125 کیلوگرم: (13 شرکت کننده)
امیر محمدی 12 - گالستیان (ارمنستان) 2
امین طاهری 7 - محمد مرادی 4
در این مسابقات کشتی گیرانی از کشورهای روسیه، آذربایجان، ترکیه، ارمنستان، مجارستان، هلند، بلاروس، قرقیزستان و گرجستان حضور دارند.
ساعت 16 امروز هم مراسم افتتاحیه برگزار و رقابت های عصر نیز از ساعت 16:30 تا 21 انجام می شود.
ساعت 10 صبح فردا (جمعه) نیز مسابقات شانس مجدد و دیدارهای رده بندی برگزار و از ساعت 14 نیز دیدارهای فینال اوزان 10 گانه برای معرفی نفرات برتر برگزار می شود.
7458/8066
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.