جمال یوسفی روز چهارشنبه در در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، از شرکت سهامی بیمه ایران به عنوان مادر و رهبر صنعت بیمه در کشور نام برد و افزود: بیمه ایران در بسیاری از زمینه‌های مختلف فعالیت دارد و در حدود 84 سالی که از فعالیت آن می‌گذرد خدمات خوبی به مردم ارائه داده است.
او کمک به ایجاد شغل در استان کرمانشاه و رفع بیکاری جوانان استان را از جمله اهداف بیمه ایران دانست و گفت: طرحی داریم که جوانان را در زمینه بیمه‌های تخصصی بیمه عمر را مشغول به کار می‌کنیم که مدت سه هفته 45 نفر در این بخش ثبت‌نام شده‌اند و از افراد جویای کار درخواست می کنیم در این طرح ثبت نام نمایند.
او افزود: برون ‌سپاری این خدمات هم باعث ایجاد شغل برای جوانان خواهد شد و هم در تسریع رسیدگی به امور مردم نیز بسیار مؤثر است.
مدیرکل بیمه ایران استان کرمانشاه در ادامه پرداخت به موقع خسارات بیمه شدگان را یکی از اولویت های اصلی بیمه ایران در استان دانست و گفت: اکنون پرداخت خسارات ها در مدت یک ماه تا 35 روز انجام می شود که تلاش می کنیم که زمان را به 15 روز برسانیم.
یوسفی از پرداخت 147 میلیارد تومان خسارت به بیمه شدگان در استان در 9 ماه سپری شده از سال جاری خبر داد و افزود: از این میزان 116 میلیارد تومان آن مربوط به خسارات خودرو بوده است.
وی با بیان اینکه به صورت مستمر بر فعالیت نمایندگی ها و شعبات فروش نظارت می شود، گفت: مشتری مداری، برخورد مناسب با مردم و پرداخت سریع و بدون تاخیر خسارات در اولویت بیمه ایران است.
وی در ادامه به اعمال تخفیفات در صدور بیمه نامه به مناسبت دهه فجر نیز اشاره کرد و گفت: از 12 تا 22 بهمن بیمه نامه بدنه اتومبیل 10 درصد، حوادث انفرادی 20 درصد، آتش سوزی اموال صنعتی و غیرصنعتی 10 درلصد، حوادث رانندگان 20 درصد، مسئولیت کارفرما 20 درصد و مسئولیت هیات مدیرذه ساختمان 20 درصد تخفیف اعمال می شود.
3033/8066
انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.