اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، فرماندار هرسین در این مراسم اظهار داشت: انجام آیین های این چنینی کوچکترین کاری است که می توان در قبال دستاوردهای شهدا و تقدیر از خانواده های آنها انجام داد.
امیر شاه آبادی تصریح کرد: بنا به فرموده حضرت امام خمینی (ره) شهادت هنر مردان خداست و همه شهدا از هنرمندان بزرگ روزگاراند که در متن پرآشوب جامعه امروزی هنرمندانه می درخشند و گوهر ناب انسانیت را به نمایش می‌گذارند و تا ابد خودنمایی می کنند.
وی همچنین ابراز امیدواری کرد که در آینده شاهد تداوم این برنامه در سطح استانی و کشوری باشیم.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه نیز گفت: امروزه کمتر کشوری در منطقه و جهان وجود دارد که امنیت ایران را دارا باشد و چنان استقلال سیاسی داشته باشد که بتواند در حوزه های مختلف خود تصمیم گیری نماید.
حجت الاسلام رحیم جعفری اضافه کرد: امروز ما این اقتدار و عزت را از خون شهدای گرانقدری داریم که با رهبری امام (ره) این میراث گرانبها را به ما ارزانی داشتند. پس همه با هم و با حمایت ها و تدبیر اندیشی های رهبری در مسیر رشد، ارزش گذاری و توسعه این امر مهم گام بر می داریم.
امام جمعه هرسین هم گفت: هنرِ شهادت توفیقی است که نصیب همه شهدای ما شده است. شهدا می دانستند که روح و وجودشان با عشقی آمیخته شده که تنها هنرمند می تواند آن را در وجود خود ترسیم نماید و آنان خود همین کار را انجام دادند.
حجت الاسلام محمدحسین اجرایی اظهار داشت: ما امروز باید در آموختن و یاد دادن هنر شهدا به جوانان خود تا رشد و تعالی هر چه بیشتر کشورمان به جامعه ای آرمانی و اسلامی بکوشیم.
در پایان این مراسم با اهدا تندیس از خانواده های هنرمند شرق استان کرمانشاه تجلیل و قدردانی شد.
8066
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.