اخبار مرتبط

به گزارش روز جمعه خبرنگار ایرنا، همزمان با آغاز دهه فجر و چهلمین طلیعه پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، مسئولان و مردم کرمانشاه با حضور در مزار شهدا، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره آن ها، قبور مطهرشان را غبارروبی و عطرافشانی کردند.
حاضران همچنین با قرئت فاتحه و نثار شاخه های گل به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرده و یاد و خاطره رشادت ها و ایثارگری های انان را گرامی داشتند.
حضور بر سر مزار شهدای انقلاب و شهدای مدافع حرم از دیگر برنامه های اجرا شده در آغاز برنامه های دهه فجر و سالروز ورود تاریخی حضرت امام (ره) به کشور بود.
امروز همچنین به مناسب سالروز ورود تاریخی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، گروهی از موتورسواران نیروهای مسلح کرمانشاه، مسیر میدان امام خمینی (ره) تا مزار شهدا را رژه رفتند.

** برنامه های متنوع دهه مبارک فجر
عباس سروری رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه نیز پیش از گلباران و غبارروبی مزار شهدا، اظهار داشت: برنامه های متنوعی برای گرامیداشت دهه مبارک فجر در نقاط مختلف استان تدارک دیده شده است.
وی خاطرنشان کرد: برنامه های و مسابقات متنوع فرهنگی، ورزشی، خانوادگی زیادی تدارک دیده شده است که به طور قطع با استقبال پرشور عموم مردم انقلابی و متعهد کشورمان روبرو خواهد شد.
سروری تصریح کرد: به کوری چشم دشمنان قسم خورده انقلاب و نظام، برنامه های چهلمین سالروز پیروزی انقلاب را باشکوه هرچه تمامتر برگزار می کنیم تا بازهم به بدخواهان این کشور ثابت شود هیچ کدام از توطئه های آنان موثر واقع نشده است.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرمانشاه گفت: 19 کارگروه تخصصی برای اجرای هرچه بهتر برنامه های گرامیداشت دهه مبارک فجر تشکیل شده تا هزاران برنامه متنوع را در این ایام فرخنده مدیریت و برگزار کنند.
وی در پایان از افتتاح نمایشگاه دستاودرهای انقلاب اسلامی نیز خبر داد و گفت: در این نمایشگاه دستاودرهای انقلاب در حوزه ها و نهادهای مختلف بازخوانی شده و عموم مردم می توانند از فردا (شنبه 13 بهمن) تا روز 22 بهمن صبح و بعدازظهر با حضور در پارک شاهد کرمانشاه از آن بازدید کنند.
8066/7458
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.