اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، سرهنگ «محمد حیدری» روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هم اکنون بارش در مناطق سردسیر، گردنه ها و اورامانات به شکل برف و سایر نقاط به شکل باران و برف است.
وی با اشاره به برفی بودن تمام گردنه های استان، گفت: رانندگانی که قصد تردد از این مسیرها را دارند حتما زنجیر چرخ به همراه داشته باشند چرا که در صورت نیاز پلیس از تردد خودروهای فاقد این وسیله جلوگیری می کند.
سرهنگ حیدری با بیان اینکه طبق اعلام اداره راهداری تمامی راه های استان باز و تردد در آن ها جریان دارد، گفت: فعلا تردد بدون زنجیر چرخ نیز امکان پذیر است اما احتمال اینکه با شدت گرفتن بارش برف نیاز به استفاده از این وسیله باشد، وجود دارد.
رئیس پلیس راه استان تصریح کرد: رانندگان علاوه بر به همراه داشتن زنجیر چرخ از سالم بودن لاستیک و بخاری خودروی خود نیز اطمینان حاصل و سعی کنند از سفرعای غیرضروری بخصوص در ساعات شب خودداری کنند.
وی گفت: رعایت سرعت مطمئنه و فاصله طولی مناسب با سایر خودروها از دیگر نکاتی است که رانندگان حتما باید رعایت کنند.
سرهنگ حیدری در یادآوری کرد: هم اکنون 65 تیم پلیس راه در جاده های استان برای کمک به مردم و همچنین برخورد با خودروهای متخلف و حادثه ساز حضور دارند.
رئیس پلیس راه استان کرمانشاه در پایان گفت: رانندگانی که 2 تخلف حادثه ساز در طول سفر خود مرتکب شوند خودروی ان ها به مدت 72 ساعت توقیف می شود.‌‌
بارش باران و برف که از شب گذشته در برخی محورهای استان آغاز شده طبق پیش بینی های اداره کل هواشناسی کرمانشاه تا صبح فردا (جمعه) ادامه می یابد.
7458/8066
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.