اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا؛ تیم های زاگرس و مس در حالی به مصاف یکدیگر می روند که نماینده اسلام آبادغرب به دنبال تثبیت صدرنشینی خود و نماینده کرمان نیز نیم نگاهی به رده های بالایی گروه دارد.
تیم زاگرس اسلام آبادغرب که بدون شک پدیده مسابقات امسال بوده از 10 مسابقه خود صاحب 9 پیروزی شده و تنها برابر سپاهان در زمین حریف صاحب تساوی شد تا اصلی ترین مدعی کسب عنوان قهرمانی باشد.
این تیم در صورت پیروزی مقابل مس کرمان یک گام دیگر به قهرمانی نزدیکتر می شود، تا ورزش استان در آستانه کسب یک موفقیت تاریخی قرار گیرد.
تیم زاگرس در مسابقه رفت که میزبان بود توانست با حساب 28 بر 27 مقابل حریف کرمانی خود صاحب برتری شود.

** مقابل مس کرمان با همان قدرت همیشگی مسابقه می دهیم
سجاد اعظم مدیرعامل باشگاه زاگرس اسلام آبادغرب روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: دیدار برابر مس کرمان مشکل است اما با همان قدرت همیشگی برابر این تیم نیز ظاهر و به دنبال پیروزی هستیم.
وی افزود: بازیکنان تیم زاگرس در یک هفته اخیر تمرینات خوبی را پشت سرگذاشته و توانستند به آمادگی لازم دست یافته و انگیزه زیادی هم برای پیروری برابر مس کرمان داشته باشند.
اعظم گفت: بازی ها هفته به هفته سخت تر و تلاش تیم ها برای پیروزی بیشتر می شود اما تیم منسجم و یکپارچه زاگرس قصد دارد تا انتهای مسابقات مقتدرانه برابر حریفان پیکار و به پیروزی برسد.
مدیرعامل باشگاه زاگرس اسلام آبادغرب افزود: تیم مس کرمان از جمله تیم های با تجربه و خوبی است که می تواند برای هر حریفی خطرناک باشد از این رو بازیکنان ما باید نهایت دقت و توان خود را در مسابقه فردا به کار گیرند.
وی در پایان گفت: پیروزی در مسابقه امروز برابر مس کرمان گام بلندی برای موفقیت تیم زاگرس است و باعث می شود اختلاف امتیازی خود را با تیم های تعقیب کننده حفظ کنیم.
تیم هندبال زاگرس در چارچوب هفته دوازدهم رقابت های لیگ برتر، عصر امروز (پنجشنبه 27 دی) در کرمان مهمان صنعت مس تیم پنجم جدول رده بندی خواهد بود.
در پایان هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر هندبال باشگاه های کشور، تیم هندبال زاگرس اسلام آبادغرب از 10 مسابقه صاحب 19 امتیاز و در صدر جدول قرار دارد، سپاهان با 9 بازی و 16 امتیاز دوم است و نیروی زمینی کازرون نیز با 10 مسابقه و 13 امتیاز رده سوم را به خود اختصاص داده است.
7458/8066
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.