اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا ، پس از گذشت یک سال از زلزله کرمانشاه و ویرانی های حاصل از آن، اینک با همت خیران و وزارت بهداشت، ساخت و بازسازی برخی از مراکز درمانی و خانه های بهداشت که در این زلزله تخریب شده یا آسیب جدی دیده بود، به بهره برداری می رسد.
در این سفر، 13 پروژه بخش دانشگاهی با اعتباری بالغ بر 270 میلیارد ریال به بهره برداری خواهد رسید.
افتتاح مقاوم سازی و بهسازی کامل بیمارستان شهرستان سرپل ذهاب با صرف اعتباری بالغ بر 200 میلیارد ریال از مهم ترین پروژه هایی است که در سفر وزیر بهداشت به کرمانشاه به بهره برداری می رسد.
در سفرسید حسن قاضی‌زاده هاشمی به سرپل ذهاب و قصرشیرین، از 27 خانه بهداشت خیرساز در 19 روستای سرپل ذهاب (مشنکار، الیاسی احمد، آب باریک، سرزل، کلاشی، کلینه، بانی هوان، بزمیر آباد، کوئیک عزیز، دارتوت، چناره علی مدد، تپه رش، امام عباس، تایشه ای، قره بلاغ اعظم، میل قادر، تپه داراب خان، گلم کبود، کیله سفید)، 3 روستای جوانرود ( زیران، مزران، چشمه میران)، یک روستا در قصرشیرین( آقا برار)، 2 روستای اسلام آباد غرب (چغا گل، ضمیمه شیان)، یک روستای گیلانغرب (شیرزادی)، یک روستای ثلاث باباجانی ( آبدالان میرکی) بهره برداری می شود.
افتتاح بیمارستان صحرایی ثلاث باباجانی، افتتاح نوسازی بیمارستان قصرشیرین و تعمیرات هتلینگ بیمارستان اسلام آبادغرب از دیگر پروژه هایی است که همزمان با سفر وزیربهداشت مورد بهره برداری قرار می گیرد.
در این سفر در مراسمی از خیران فعال در مناطق زلزله زده نیز قدردانی می ‌شود.
وزیر بهداشت و درمان در بدو ورود به فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه مورد استقبال هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه و جمعی از مدیران استان قرار گرفت.
3033/8066
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.