اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار«منوچهر امان اللهی» روز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در جریان حادثه تیراندازی که شامگاه 14 آذر و در حین برگزاری مراسم عروسی در شهرک چمن کرمانشاه اتفاق افتاد ، متاسفانه چهار تن کشته و 16 نفر زخمی شدند.
وی ادامه داد: در بررسی های انجام شده از سوی پلیس مشخص شد در جریان برگزاری مراسم عروسی، یکی از مهمانان که سابقه شرارت و قتل داشته و تحت تعقیب پلیس نیز بوده است پس از درگیری با چند نفر با تهیه سلاح کلاشینکف اقدام به تیراندازی در مراسم می کند.
سردار امان اللهی خاطرنشان کرد: به دنبال این تیراندازی 20 نفر زخمی می شوند که پس از انتقال به بیمارستان چهار نفر آن ها شامل یک خانم و سه آقا، جان خود را از دست می دهند.
این مقام ارشد انتظامی استان کرمانشاه ادامه داد: با حضور به موقوع پلیس در محل حادثه، سه نفر از طرف های درگیر بازداشت و مظنون اصلی نیز با تلاش های شبانه روزی پلیس و ردیابی های مستمر صبح امروز و پس از هماهنگی با مقام قضائی، در شهر ملارد استان البرز دستگیر شد.
وی در پایان تاکید کرد: حفظ امنیت در جامعه خط قرمز پلیس است و همکاران ما با هرگونه ناامنی و شرارت به صورت جدی مقابله می کند.
7458/8066
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.